Kızıl Deli Kahin Kimdir?

 Kızıl Deli Kahin Kimdir?
Okunuyor Kızıl Deli Kahin Kimdir?

Kızıl Deli Kahin Kimdir? sorusu son zamanlar da çok merak edilmeye başlandı. Milenyum Kahin olarak da bilinen bu gizli ismi sizler için araştırdık. 2021 yılında geri de bıraktığımız ve hala devam eden felaketlerin artmasıyla birlikte bizleri nelerin beklediğini Kahinlerden takip eder hale geldik. Popüler sosyal medya uygulamaların da Kızıl Deli Kahin olarak bilinen gizli bir isim çok ön plana çıkıyor.

Kızıl Deli Kahin

Kızıl Deli Kahin, özellikle Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla tüm ilgileri üzerine toplamayı başardı. Deprem için yaptığı tahminlerin tutması Kızıl Deli Kahin tarafından yapılan paylaşımların değerini de arttırmışa benziyor. Uzun süredir takipçisi olan insanların yalnızca Depremlerle ilgili değil, Seçimler gibi bir çok konuda yapılan kehanetlerin gerçek olduğunu söylüyorlar.

Kızıl Deli Kahin
Kızıl Deli Kahin

Kızıl Deli Kahin tarafından yapılan kehanetleri takip etmek istiyorsanız sosyal medya hesaplarına ait resmi bağlantıları sizlerle paylaşacağız. Twitter hesabındaki profil açıklamasında yazan “Gizli Gerçekler,Armageddon ve Kıyamet Alametleri. Ölümüne Atatürkçü,Muhammedi Sosyalist Türkmen Kızılbaş.4 kitap bende.” açıklaması gizemine gizem katmış açıkcası.

İlk etapta profiline göz gezdirdiğimiz zaman paylaştıklarına bakıp hatta yapılan yorumları okumaktan kendinizi geri alamıyorsunuz. Kızıl Deli Kahin hakkında detaylı bilgilere ulaştıkça içerik güncellenmeye devam edilecektir.

https://twitter.com/MilenyumKahin
Kızıl Deli Kahin


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın