Knight Online Pazar Vergisi (2020)

Knight Online Pazar Vergisi (2020)

Knight Online Pazar Vergisi yeni yıla girmeden önceki güncellemeler ile oyuna eklenmişti. Bu konuyu merak eden oyuncular için vergi sistemini anlatıyoruz.

Nerede o eski atmosfer nerede şimdi’ki soygunlar. Eski ve oyunu bırakmış bir oyuncu olarak bu haberi yazarken duygulandığımı söylersem kimse yanlış anlamaz. Knight Online kendisini sürekli güncellemeye veya değiştirmeye başladı fakat çoğu oyuncu yapılan bu değişiklikleri yetersiz bulduğu gibi aynı zamanda geliştiricilerin ceplerini doldurmaya yönelik hareketler olduğunu düşünüyor.

Artık oyunu oynamayan ve takip edemeyen birisi olmama rağmen yapılan güncellemeler bu düşünceleri ne yazık’ki haklı çıkartıyor. Fakat ne demiş eskiler Knight Online, Hayat Offline yani bu oyun bir hastalık gibi geçmiyor. Geçse bile bendeki gibi izleri hala kalıyor.

Konumuza dönecek olursak, Kniht Online pazar vergisi geldiğini duyunca hiç şaşırmadım ve bir yerde haklı buldum. Biraz onun hakkında konuşalım.

Knight Online Pazar Vergisi

Knight Online Pazar Vergisi
Knight Online Pazar Vergisi

Knight Online Pazar Vergisi bir yana oyunda yapılan güncellemeler ve değişiklikler hakkında oyuncuları yeterli bilgilendirme yapamıyorlar. Daha önceki konularımızdan oyuna olan ilgimizi bilen okurlarımız bu soruyu bizlere sordular.

Oyunda pek’de bir işe yaramayan sembolik bir Krallık faktörünün olduğunu biliyorsunuz. Şimdilerde canlı oyun yayınları ile izleyicilerin beğenilerini toplayıp oyunda aday olabiliyorlar. Gerçi %40 oyla kral olan insanı ittifak kurarak düşürmeye çalışıyorlar’da neyse.

Krallar oyun içerisinde pot, + basma gibi çeşitli unsurlardan kesilen vergileri hesaplarına yatırıyor ve bunlar birikerek tekrar oyunculara dağıtılıyor. Fakat Krallık kasasının dolması o kadar zor’ki oyuncuların Krallardan beklediği etkinlikler olmadığı için sitem edebiliyorlar.

Yeni yıla girmeden önce gelen güncelleme ile birlikte Knight Online Pazar Vergisi ile artık kasalar daha hızlı dolacağını düşünüyoruz. Böylelikle Krallar çeşitli etkinlikler yapacak ve biraz daha istikrar ile Boss etkinlikleri bile yapabilecekler.

Bu vergilerin oranlarını yine Kral ayarlayacak umarım vergileri yükseltip parayı kasada biriktire biriktire en sonunda vurgun yapıp kaçmaz. Eskilerden böyle olaylar çok sık yaşanırdı. Gerçi artık oyun yönetim ekibi sanki normal bir oyuncuymuş gibi doğal akışı bozacak her şeye karışabiliyorlar.

Ülkemizde olduğu gibi her şeye bir vergi gelmez, gelen vergilerde çok pahalı olmaz diye temenni ediyor, tadının kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Knight Online Pazar Vergisi hakkında sormak istediğiniz sorular veya fikir, düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.