Knight Online Start Gelmiyor 2020

Knight Online Start Gelmiyor, hatası ile karşılaşan ve oyuna bir türlü giremeyen oyuncular için 2020 yılında louncher hatasını nasıl çözeceklerini anlatıyoruz.

Knight Online hayat offline lafını bize kendisine bağımlı ederek öğreten bir efsanenin hiç eskimeyen bir sorununu anlatacağız. Uzun yıllardır oyunu oynayan veya son dönemlerde yaptıkları reklamlar sayesinde oyuna merak edip başlayanların ara sıra karşılaştıkları Louncher’e girince Start gelmiyor ne yapmam lazım sorusuna eski bir oyuncu olarak cevaplayacağız.

Knight Online Start Gelmiyor sorunu çok can sıkıcı, oyuna girerek vs atma hayalleri veya pazar yapma umutlarını askıya almamıza sebep olabilen heves kırıcı, sebebini bir türlü anlayamadığımız bir illet. Çözümünü hep arıyor fakat sonunda oyunu kaldırıp yeniden yüklemekte arıyorduk.

Reklam Alanı

Oyunu kaldırıp yeniden yüklemek bazen işe yarasa’da çok uzun işlem olduğu için en son tercih etmemiz gerekiyor. Öncesinde oyunu tekrar güncellemeye çalışabilirsiniz fakat yine bundan önce bakmanız gereken bir şey var.

Oyunun bakımda olup olmadığını öğrenin. Bakımda olduğunu bilmediğim için oyunu çok kaldırıp yüklemiştim zamanında. Modemi kapatıp açtığım zamanlarda’da bazen bu sorun ortadan kalkıyordu. Fakat yabancı bir kaynaktan bulduğum etkili bir çözüm yolunu size anlatacağım.

Knight Online Start Gelmiyor [Çözümü]

Knight Online Start Gelmiyor
Knight Online Start Gelmiyor

Knight Online Start Gelmiyor, gelmiyor ve ne yaparsak yapalım bir türlü gelmiyor raddesine geldiyseniz aşağıda yabancı kaynaktan bulduğumuz bu çözüm yöntemini deneyebilirsiniz.

Reklam Alanı

Keşke oyunu oynadığım yıllarda bunu bilseydim’de onca zahmeti çekmeseydim desem bile o yılları geri getirecek gücüm olsa getirirdim. Oyunun eski ortamını, maradon’da dilenen kardeşleri, onlara para veren ağabeyleri, çekişme ortamını ve bitmek bilmeyen koxp kullanıcıları ile geniş bir aileydik.

Oyunun yeni versiyonunu oynayanlar veya Steam üzerinden oynayanlarda görülmeyecek bir hata. Eğer bu hatayı yeni versiyonlarda alıyorsanız büyük ihtimalle sunucu bakımı vardır veya güncelleme gelecektir.

Eğer Knight Online eski sürümünde bu hataları alıyorsanız aşağıdaki basit çözüm yöntemi ile sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

  • Başlat >
  • Çalıştır >
  • CMD >
  • ipconfig/flushdns yazıp yollayın.

Knight Online Start Gelmiyor sorunu hala devam ediyorsa farklı çözüm yolları aramamız için bizleri yorum atarak uyarabilirsiniz.

7
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.