e
sv

Knight Online Trade ve Pazar Açma (Bedava) 2023

851 Okunma — 20 Şubat 2023 18:04
Knight Online Trade ve Pazar Açma (Bedava) 2023
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Merhaba oyun severler, Knight Online oyununda Bedava bir şekilde Trade açma işlemi sonrasında pazar kurma işlemlerini nasıl yapacağınızı açıklıyoruz. Herhangi bir para yatırmadan tamamen ücretsiz şekilde yapabileceğiniz bazı işlemler sonrasında Knight Online oyununda Trade Açma ve Pazar Kurma işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz. Uzun yıllardır MMO oyunları arasında hala popülerliğini ülkemizde koruyan Knight Online şuanda da binlerce oyuncu tarafından oynanmaya devam ediliyor. Genellikle yeni oyuncular aslında oyunun eski veya bırakan oyuncuları arasında. Daha önce hiç oynamamış oyuncuların oyuna başlama sayıları oldukça düşük. Yeni bir hesap açtığımız zaman Trade işlemi gerçekleştirmek veya Pazar kurmak için de oyun içerisinde para yatırmamız gerekiyor. Aslında bunun amacı gereksiz hesap kirliliğini önlemek için alınan bir adım gibi gözükse de, biz oyunculara biraz para kopartma işlemi gibi geldiği gerçeğini değiştirmiyor.

Knight Online Bedava Trade ve Pazar Açma

Knight Online oyununda Trade veya Pazar açmak için bedava bir şekilde yapabileceğimiz yöntemler bulunmaktadır. Aslında sponsor firmaların sunduğu bazı reklam anlaşmalarında oyunculara verdikleri bir kaç görev ile bu işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Basit görevler sonrası oyun içerisinde KC (Npoint) tanımlanıyor ve bunlarda Trade, Pazar açma işlemimizi gerçekleştirebiliyor. İşte bu görevleri yapabileceğiniz sayfaya ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Knight Online Trade ve Pazar Açma (Bedava) 2023
Knight Online Trade ve Pazar Açma (Bedava) 2023

Bazı çok basit görevler bulunuyor, telefonunuza belirtilen oyunu indirip 5 dakika oynama, uygulamayı indirip 5 yıldız verme gibi görevlerin yanı sıra forum doldurma gibi yine hesabımıza KC (Npoint) yatıracak görevler var. Lakin bu görevlerde verilen KC miktarları ile oyun içerisinde çok bir şey alınmamaktadır, o yüzden genellikle bu yöntem yeni hesaplar için Trade, Pazar açmak amacıyla tercih ediliyor.

Tabiki bu görevlerin de bir sınırı bulunmaktadır. Eğer girdiğiniz zaman Trade açmanızı sağlayacak kadar KC (Npoint) verecek bir kaç görev bulamadıysanız bir sonraki gün tekrar girip denemeniz gerekebilir. Lakin genelde işlemi yapmak için giren oyuncular ortalama yarım saat içerisinde görevlerini tamamlayarak KC (Npoint) hesaplarına yatırıyor ve ardından trade açma işlemini hızlıca gerçekleştirebiliyorlar. Konuyla ilgili daha yardımcı olmak ve zorluk çekenlere açıklık getirmek amacıyla videolu içerikte hazırlayacağız.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Knight Online Trade ve Pazar Açma (Bedava) 2023