e
sv

Konuşanlar 82. Bölüm Gizem İzle (Bedava Kaçak Exxen)

694 Okunma — 12 Kasım 2022 14:22
Konuşanlar 82. Bölüm Gizem İzle (Bedava Kaçak Exxen)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Konuşanlar 82. Bölüm Gizem İzle ile hem Canlı hem de dizi bittikten sonra Full halini nereden izleyebileceğinizi sizlere anlatıyoruz. Daha önceki bölümlerde neler olacağı ve sırada nelerin olabileceğiyle ilgili bilgileri de buradan öğreneceksiniz. Perşembe akşamları yayınlanan Konuşanlar isimli dizinin 82. Bölüm Gizem bu akşam ekranlarda olacak. Türkiye Cumhuriyeti ve yurt dışında da oldukça fazla izlenen diziyi televizyondan izleyemeyenler “Konuşanlar 82. Bölüm Gizem Canlı İzle” şeklinde araştırmalar yapıyorlar. Biz sizlere dizinin son bölümü olan 82. Bölüm Gizem full haline yönlendirmeden önce canlı olarak izleyebileceğiniz yönlendirmeleri de yapmak istedik. Dizinin bu bölümünde olan ve olacaklarla ilgili düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Bu sayede hem Konuşanlar 82. Bölüm Gizem İzleyebilecek hem de dizi hakkında diğer izleyicilerle konuşabileceksiniz.

Konuşanlar 82. Bölüm Gizem İzle

Konuşanlar 82. Bölüm Gizem İzle için sizlere genel bilgileri sunduktan sonra bölümle ilgili olacak olan sahneler hakkında da yorumlar yapacağız. Eğer sizde diziyi canlı olarak izlerken hakkında konuşmak istiyorsanız aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz. Dizi ya da dizi film, televizyonda belirli bir periyoda göre, haftada bir ve bazen günde bir parçalar hâlinde yayınlanan TV filmlerine verilen addır. Haftanın her günü yayınlanan dizilere günlük dizi denir. Haftada 1 gün yayınlanan dizilere ise haftalık dizi denir. Dizinin bir kerede yayınlanan kısmına bölüm adı verilir. Konuşanlar dizisinin 82. Bölüm Gizem İzlemek için güncel detayları da sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Konuşanlar 44. Bölüm İzle
Konuşanlar 82. Bölüm Gizem İzle

16 Aralık 1989 yılında İstanbul Güngören’de dünyaya geldi. Hasan Can Kaya aslen Malatyalıdır. Çocukluğunu geçirdiği Güngören sokaklarında sempatik kişiliğiyle mahallenin sevilen isimlerinden biri oldu.

Lise döneminde ilk kez tiyatroya gitti ve sahne sanatlarına ilgi duydu. Kendi mizahını yapmak ve hikayelerini anlatmak hayaliyle sinema sektöründe iş kovaladı. Bir süre setlerde çalıştı, sonra birçok dizi ve filmlerde senaristlik yaptı. Bu süreçte pek çok engelle ve mobbing ile karşı karşıya kaldı. Zaman zaman, kendi deyimiyle işleri araklandı. Buna karşın mesleğe olan tutkusundan vazgeçmedi.

Demet Evgar ve Emre Karayel’in başrollerinde yer aldığı ‘1 Kadın 1 Erkek’ dizisinde senaristlik yaparken, senaryo grubundaki arkadaşlarının da desteği ile stand-up gösterisi yapmaya karar verdi. Leman Kültür Beşiktaş’ta düzenli olarak sahneye çıkmaya başladı.

İlk zamanlar gösterisine az sayıda kişi gelirken, espri yeteneğinin kulaktan kulağa yayılmasıyla seyirci sayısı artmaya başladı. Seyircilerden aldığı olumlu geri dönüşlerin verdiği cesaretle yazarlığı tamamen bıraktı ve sadece komedyenliğe odaklandı.

Konuşanlar 82. Bölüm Gizem İzlemeden Önce Bir Öneki Bölümde Neler Olmuştu?

Konuşanlar için sizlerle paylaştığımız 82. Bölüm Gizem izle bağlantıları öncesi daha önceki bölümde neler olduğunu hatırlayalım;

Ocak 2020’de ilk kişisel projesi olan ‘Konuşanlar Talk Show’ çekimlerine başladı. 12 Mayıs 2020’de Youtube’da sıfır abone ile ilk bölümü yayınlanan program, kısa sürede büyük ilgi gördü ve henüz üçüncü ayında toplamda 10 milyon izlenmeyi aştı.

‘Konuşanlar’ programının ilk bölümlerinin maliyetini, seyirciler tarafından gönüllü olarak karşılandı. Teknik ekipteki arkadaşları ya ücret almadan, ya da sektörde kazandıkları ücretin çok aşağısında çekimleri gerçekleştirdi.

Şu sıralar, stand-up biletleri yok satan Hasan Can Kaya, gelecekte ne iş yaparsa yapsın, ekipteki arkadaşlarını hiçbir zaman bırakmayacağını ve seyircilerini her zaman arkadaş olarak görüp, sevmeye devam edeceğini söylüyor.

Konuşanlar 82. Bölüm Gizem Canlı İzle

Konuşanlar 82. Bölüm Gizem Canlı İzle ile izlemek isteyenler için Kanal D resmi İnternet sitesini sizlere öneriyoruz. Dizinin yayın haklarını elinde bulunduran kuruluş olan Kanal d isimli televizyon kanalının resmi sitesinde de canlı yayın yapılmaktadır. Herhangi bir şekilde illegal veya sahte siteleri önermiyor veya tavsiye etmiyoruz. Amacımız Konuşanlar dizisinin 44. son bölümünü canlı olarak izlemek isteyen kullanıcılara yol göstermek.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Konuşanlar 82. Bölüm Gizem İzle (Bedava Kaçak Exxen)