Konuşanlar Aynur İnstagram Hesabı

 Konuşanlar Aynur İnstagram Hesabı
Okunuyor Konuşanlar Aynur İnstagram Hesabı

Konuşanlar Aynur İnstagram adresi, YENİ bölümü EXXEN üzerinden izleyenlerin en merak ettikleri arasında yer alıyor. Hukuk öğrencisi olan demet aynı zamanda İnstagram fenomeni olarak da görülmektedir. Günümüzde merak ettiğimiz ve araştırmak istediğimiz insanların sosyal medya hesaplarını ilk olarak bulmaya çalışıyoruz. Dünyada en çok kullanılan sosyal medya uygulaması İnstagram kendinde barındırdığı özellikler neticesinde araştırdığımız ve merak ettiğimiz isimler hakkında en iyi bilgileri alabileceğimiz platformlardan bir tanesi. Konuşanlar programına katılan Aynur konuşma tarzı ve karakteri ile çoğu kişinin ilgisi çekti.

Konuşanlar Aynur İnstagram

Konuşanlar Aynur İnstagram adresini güncel olarak sizlere sunuyoruz. Hiç bir şekilde küfür, hakaret ve zorbalık gibi suç teşkil eden davranışlarda bulunmayın. Bizim amacımız kullanıcıların merak edip aradıkları fakat bir türlü bulamadıkları hesapları sizler için bulmak. Profili herkese açık olmasına rağmen yapacağınız yanlış bir davranış suç teşkil edecektir. Karşı tarafında sosyal hayatı ve hakları olduğunu unutmayın. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Konuşanlar Telegram Grubu (İzle)
Konuşanlar Telegram Grubu (İzle)

EXXEN’de yayınlanan Konuşanlar programına katılan Aynur şuanda en merak edilenler arasında yer almakta. Özellikle insanlar iletişime geçmek veya yakından tanımak için İnstagram hesabını araştırıyorlar. Fakat arama sonuçlarında bulamadığınız için sizlere kısa yol bağlantısı sunacağız.

İnstagram Nedir?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır.

Türkiye’nin en çok izlenen gösterilerine imza atan Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar bu hafta da EXXEN’deki yerini aldı. Salona gelerek programa iştirak eden katılımcıların yanı sıra ünlü isimlerin konuk olduğu talk show bu hata da ilgiyle izleniyor. Bugün koltuğa oturan isim Ecem Erkek’ti. Başarılı oyuncu çıktığı sahnede cevaplarıyla herkesi kendine hayran bırakmayı başardı. Hatta bir izleyici de en büyük fantazisinin kendisiyle tanışmak olduğunu söyledi. Diğer yandan adını tahtaya yazdıran isimler de merak konusuydu. İremnur, Saadet, Ayşegül, Metin ve Erman haftanın konuşanları oldu. Peki, Konuşanlar Ecem Erkek, İremnur, Saadet, Ayşegül, Metin ve Erman kimdir? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın