Kore PUBG Mobile Nasıl İndirilir?

 Kore PUBG Mobile Nasıl İndirilir?
Okunuyor Kore PUBG Mobile Nasıl İndirilir?

Kore PUBG Mobile Nasıl indirilir? sorusunu soranlar için 2021 yılında Android ve İOS mobil cihazlara nasıl yükleyebileceğinizi ve PC Bilgisayar platformuna hangi Emülatör ile oynayabileceğinizi anlatıyoruz. PUBG Mobile Kore versiyonuna dair detaylar. Ülkemizde hayatta kalma oyunlarının en büyük oyuncu kitlesine ulaşması ve dünyada hayatta kalma oyunları adıyla yeni bir oyun kategorisi kazandırmasıyla tanılan PUBG aynı zamanda mobil oyun platformunun da büyümesini sağladı. PUBG Mobile oyunuyla daha önce hiç oyun oynanamamış oyunculara dahi bu deneyimi yaşatmayı sağlayan yapım sayesinde mobil platform çok hızlı gelişim gösterdi. Dünyanın her yerinde olduğu gibi Kore’de de büyük bir ilgi gören PUBG Mobile o ülkeye özel bir sürüme sahip. PUBG Kore versiyonunu başka ülkelerden hiç bir oyuncu oynayamıyor. Fakat Asyalı kültürüyle donatılan bu oyundaki görsel şölenler bizim oynadığımız versiyondan daha farklı. Bu yüzden çoğu oyuncu Kore sürümünü oynamak için PUBG Mobile KR araştırması yaparak APK İndir seçeneklerini bulmaya çalışıyorlar. Bizde bu yazımızda Kore PUBG nasıl indirilir? sorusuna cevap verdik.

Kore PUBG Nasıl İndirilir?

Kore PUBG bizim oynadığımız sürümle aynı olsa da oyun içerisindeki kostümler ve öğelerin kendi kültürlerini yansıtmasından dolayı gözümüze oldukça farklı gelmektedir. Aynı zamanda KR versiyonuna yalnızca Kore’den PUBG Mobile oyununu indirmek isteyen oyuncular giriş sağlayabiliyor. Hem etnik unsurların karışmaması hem de oyunu oynayan oyuncuların kendi aralarında daha iyi iletişim kurabilmesi adına bu farklı sunucular yer almaktadır. Aynı zamanda Kore’de ki oyuncuların oyun içi öğeleri satın alma oranlarının yüksek olması onlara özel etkinlikler düzenlemek ve onlara özel gelişmeler sağlamak için yeterli düzeyde. Ortak bir sunucu da barındığımızı düşündüğümüzde bizim ülkemizdeki özel günler ve dini bayramlar kutlanamayacağı gibi yabancıların da özel günleri ve dini bayramları oyunda etkinlik olarak kutlanamazdı.

Kore PUBG Nasıl İndirilir?
Kore PUBG Nasıl İndirilir?

Her ne sebeple olursa olsun Kore PUBG Mobile oyununu indirmek ve oynamak istiyorsanız aşağıda sizlere paylaştığımız adımları denemeniz gerekmektedir. Öncelikle sizlere sunulan dosyaları cihazlarınıza indirmeniz gerekiyor. PUBG Mobile KR güncel versiyonuna ait son sürüm dosyalarını kuracaksınız. Fakat PUBG Mobile oyununun Kore versiyonlu dosyalarını yüklemek oyuna girmenize yetmeyecektir. Ayrıca verilen VPN programından konumunuzu Kore olarak işaretlemeniz lazım. Fakat Kore sürümünün sunucuları burada olmadığı için oyuna girerken FPS değerleriniz olumsuz yönde etkilendiğini göreceksiniz. Ama telaş etmenize gerek yok çünkü ülkemizden Kore PUBG oyununa girmek isteyen her oyuncu bu değerleri alacaktır.

Kore PUBG Mobile Etkinlikleri

Kore’de beş adet milli gün vardır: Bağımsızlık Hareketi Günü (Samiljeol), 1 Mart 1919 tarihinde Japonya’nın sömürgeciliğinden kurtulmak için tüm Kore halkının yaptığı barışçıl bağımsızlık ayaklanmasının anıldığı gündür. Anayasa Günü (Jeheonjeol), 17 Temmuz 1948 tarihinde Kore Cumhuriyeti anayasasının yürürlüğe girmesinin anıldığı gündür. Kurtuluş/Özgürlük Günü (Gwangbokjeol), 15 Ağustos 1945 tarihinde Japon İmparatorluğunun sömürgesi olmaktan kurtulup bağımsızlığın ilan edilmesinin anıldığı gündür. Milli Kuruluş Günü (Gaecheonjeol), MÖ 3 Ekim 2333 tarihinde Kore halkının ilk devletinin kurulmasının anıldığı gündür. Hangıl Günü (Hangeullal), 9 Ekim 1446 tarihinde Kore alfabesi hangılın ilan edilmesinin anıldığı gündür. Anayasa Günü (Jeheonjeol) hariç bütün milli günler resmi tatildir.

  • Yeni Yıl Tatili (1 Ocak)
  • Ay Yeni Yıl Tatili (7-10 Ocak)
  • Bağımsızlık Hareketi Günü (1 Mart)
  • İşçi Bayramı (1 Mayıs)
  • Çocuklar Günü (5 Mayıs)
  • Buda’nın Doğum Günü (14 Mayıs)
  • Anma Günü (6 Haziran)
  • Chuseok (14-16 Eylül)
  • Kore Dili Günü (9 Ekim)
  • Noel Tatili (25 Aralık)


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın