Kritik Hata Başlat Menünüz Çalışmıyor 2020

Kritik Hata Başlat Menünüz Çalışmıyor 2020

Kritik Hata Başlat Menünüz Çalışmıyor 2020. Kritik Hata Başlat Menünüz Çalışmıyor Hatası. Windows 10 işletim sistemi anlık olarak dünya gezegeni üzerindeki insan medeniyeti tarafından en çok kullanılan işletim sistemidir. Kullanıcıların bazen hatalar rapor etmesi ve bu durumları yaşaması oldukça normal karşılanabilir.

Bu ve bu gibi hatalar ortaya çıktıkça Windows 10 işletim sistemi’nin geliştiricisi olan Microsoft tarafından çözümler ortaya konulur eğer sorun basit ve kullanıcıya özel ise editörler bu konu ile ilgili araştırma yapar. Bu araştırmalar toplanır ve okuyucu sorununa çözüm bulsun diye okuyucuya sunulur. Şimdi sizlere ekibimizin Kritik Hata Başlat Menünüz Çalışmıyor. Hatası neden olur ve nasıl çözülür? Onu anlatacağım.

Kritik Hata Başlat Menünüz Çalışmıyor Hatası Neden Olur?

Kritik Hata Başlat Menünüz Çalışmıyor Hatası
Kritik Hata Başlat Menünüz Çalışmıyor Hatası

Kritik hata, başlat menünüz çalışmıyor hatası genellikle görev yöneticisinden başlat menüsü programını sonlandırdıysanız yaşanabilir veya Windows 10 güncellenirken gerçekleşmemesi gereken bir olay gerçekleşebilir. Mesela elektrik kesintisi gibi veya yüklenilen bir programın ortaya çıkardığı bir hata tarafından bu olay gerçekleşiyor olabilir. Böyle durumlarda yapılması gereken ilk durum siz okuyucularımızın da yaptığı gibi sakin kalıp sebebi hakkında araştırma yapmaktır.

Kritik Hata Başlat Menünüz Çalışmıyor Hatası Çözümü Nedir?

Bu hatayı çözmek için yapabileceğiniz en sağlıklı hareket bilgisayarınızı yeniden başlatıp varsa güncellemesi yapmaktır. Bunu yaptıktan sonra hatayı almaya devam ediyorsanız. Öncelikle alt taraftaki görev çubuğuna sağ tıklayarak görev yöneticisini açınız.

Kritik Hata Başlat Menünüz Çalışmıyor Hatası Çözümü
Kritik Hata Başlat Menünüz Çalışmıyor Hatası Çözümü

Daha çok ayrıntı göstere tıklayıp karşınıza çıkan sayfada aşağı doğru inin ve “ Başlat “ isimli programı arayın eğer hâlâ orada gözükmüyorsa sol attaki ara kısmında Windows güvenliği yazıp karşınıza çıkan ekranda Windows defender uygulamasına tam tarama yaptırtın. Sonrasında sıkıntınız devam etmekte ise size tavsiyem ne yazık ki temiz kurulum yaparak Windows 10 işletim sistemini baştan kurmanız olacaktır.

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.