e
sv

Krom Kaplama Nedir? – Bulmaca Cevabı

1247 Okunma — 23 Şubat 2020 14:06
Krom Kaplama Nedir? - Bulmaca Cevabı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Krom Kaplama Bulmaca oyunlarında sıklıkla görebileceğiniz bölümü geçmenizi sağlayacak önemli bir ipucu oluyor. Krom Kaplama Nedir? bulmaca cevabı burada. Mobil oyun sektörünün büyümesiyle birlikte her geçen gün yeni çıkacak oyunların sayısı’da artıyor.

Hem ülkemizde hemde dünyada son zamanlarda en çok ilgi gören oyun kategorilerinin başında gelen bulmaca oyunları ile oyuncular hem eğleniyor hemde genel kültürlerini geliştiriyorlar. Bu tür bulmaca oyunlarında sıklıkla sorulan Krom Kaplama Ne Demek? veya Nedir? gibi soruların cevaplarını oyuncular sürekli arama motorlarında arıyorlar.

Krom Kaplama Bulmaca oyunlarında oyuncuların oldukları bölümü, seviyeyi geçmeleri için sorulan bir sorunun kökenidir. Oyuncuların bizden istekleri üzerine bu içerik hazırlanmıştır.

Krom Kaplama – Bulmaca

Krom Kaplama - Bulmaca
Krom Kaplama – Bulmaca

Krom Kaplama Bulmaca ile ilgili detaylı bilgileri burada öğreneceksiniz. Aynı zamanda bölümü geçmenizi sağlayacak cevabı’da aşağıda veriyoruz.

Bulmaca Cevabı: KROMAJ

Metal yüzeyleri krom ile kaplama işlemine Kromaj adı verilmektedir. Krom Kaplama ile kaplanmış yerlere verilen işlem adıdır.

Krom Kaplama Nedir? sorusunun cevabını ve bulmaca oyunlarında vereceğiniz cevapları bir arada sizlere bu içerik’de anlattık.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Krom Kaplama Nedir? – Bulmaca Cevabı