Kübra Doğan TikTok Hesabı

 Kübra Doğan TikTok Hesabı
Okunuyor Kübra Doğan TikTok Hesabı

Kübra Doğan TikTok Hesabı üzerinden çatının delinip çökmesiyle öldüğü görüntüler gündem oldu. Allahtan rahmet dilerken Kuzeni Helen M ile TikTok videosu çekerken öldü haberleri insanların Kübra doğan araştırılmalarını arttırdı. Günümüzün en çok kullanılan ve en popüler sosyal medya platformlarının başında gelen TikTok uygulaması ülkemizde de çok kullanılmaktadır. 23 yaşındaki Kübra Doğan kuzeni Helen M. ziyarete gittiğinde onunla birlikte bir TikTok videosu çekmek için çatıya çıktılar. Bir kaç video çektikten sonra başka videolar da çekmek için bekliyorlardı. Helen M’nin elinde olan telefon ile video çektiği esnada çatıda oturan Kübra Doğan’ın bir anda çatının delinmesiyle aşağı düştüğünü görüntüledi. Bu olay üzerine Kübra Doğan TikTok Hesabı araştırılmaya başlandı, keşke genç kardeşimiz sosyal medyanın etkisiyle risk oluşturabilecek hareketlere girmeseydi. Daha farklı kardeşlerimizin ölmemesi için bu olaya bir dur demenin zamanı geldi.

Kübra Doğan TikTok Hesabı Nedir?

Kübra Doğan, İstanbul, Esenyurtta bulunan Sultaniye Mahallesinde kuzeniyle TikTok videosu çekmek için çıktığı çatıda canından oldu. Haberlerin paylaşılması üzerine insanlar Kübra Doğan TikTok araştırmaları yaparak resmi profilini bulmaya çalışıyorlar. Daha önce ürettiği içeriklerden ona ve sevdiklerine başsağlığı dilemek ve meraklarını gidermek için araştırmalar arttı. Burada dikkat çekmemiz gereken bir nokta sosyal medyayı gerektiğinden çok daha farklı amaçlarla kullanmaya başladığımız olacak. Kübra Doğan gibi daha nice gencimiz video çekmek için girdiği tehlikelerden sağ çıkamadı ve daha nice gencimiz kendisini bunun gibi tehlikelere atıyor. Her ne kadar kapatılmasına karşı olsak ta gençlerde sosyal medyayı bilinçli kullanmanın yollarını öğretmemiz gerektiğini düşünüyoruz.

Kübra Doğan TikTok Hesabı
Kübra Doğan TikTok Hesabı

Kübra Doğan TikTok üzerinden paylaştığı videoları aşağıda görebilirsiniz. Aynı zamanda ölümüne sebep olan olayın görüntüleri de aşağıda yer almaktadır. 50 metre yüksekten apartman boşluğuna düşerek vefat eden Kübra kardeşimize Allahtan rahmet diliyoruz. Acılı ailesine ve sevdiklerine destek olmak için başsağlığı mesajları göndererek yalnız olmadıklarını gösterebilirsiniz. Fakat teknolojinin getirdiği rahatlıkla bu olayı kötü emellerce kullanmak isteyenler yapacakları hareketlerin suç teşkil edeceğini unutmasınlar. Kübra Doğan TikTok analizi ve detaylarını aktarmaya devam edeceğiz. Düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Kübra Doğan TikTok Videosu

Kübra Doğan TikTok


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for Funda Sergüzel Funda Sergüzel dedi ki:

    Gençler için yaz tatillerini değerlendirebilecekleri uygun cüzi fiyata dikiş-nakış, yaşlı bakımı, yemek, bahçe bakımı, turist rehberliği gibi kurslar açılırsa, hem sorumluluk sahibi olurlar, hem de sosyal medyada daha az ve daha bilinçli zaman geçirirler diye düşünmekteyim.

Bir Yorum Yapın