Laura Amherst İnstagram Hesabı

 Laura Amherst İnstagram Hesabı
Okunuyor Laura Amherst İnstagram Hesabı

Laura Amherst İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Laura Amherst isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Laura Amherst İnstagram

Laura Amherst isimli İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “LauraAmherst” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Laura Amherst İnstagram
Laura Amherst İnstagram

Aşağıdaki yorum alanına “Laura Amherst İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Laura Amherst İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Laura Amherst İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

İklim aktivisti Laura Amherst, bir İngiliz kanalının gündüz programında Phillip Schofield ve Holly Willoughby’ye Extinction Rebellion’ın konuğu oldu. Yayına çıplak çıkan Amherst, üzerinde “Daha fazla boş hedef yok” yazılı bir pankart tuttu. Sunucular, Amherst’e iklim krizine dikkati çekmek için neden çıplaklığı kullandığını sordu.

Aktivist, “Gezegenin kurtarılmasına yardım etmek için üstsüz protesto ediyorum” dedi ve çıplak olmamayı tercih edeceğini ancak bu şekilde daha çok insanın ilgisini çekebildiğini belirtti. Yayından sonra sosyal medyada bazı kullanıcılar aktiviste tepki gösterirken bazıları da eylemi için kutladı. Amherst, ‘üstsüz protestocu’ adıyla anılıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın