Legends of Runeterra Açık Beta Tarihi

Legends of Runeterra Açık Beta Tarihi

Legends of Runeterra, Açık Beta Tarihi belli oldu, her oyuncu mobil platformda açık beta sayesinde oyunu önceden oynayabilecekler, oyun ne zaman çıkacağı gibi bilgilerin henüz verilmemiş olmasına rağmen beta sürecinin başarılı geçmesi oldukça olumlu geri dönüşler almalarını sağladı.

Legaue of Legends gibi çok başarılı bir çevrim içi oyunun yapımcısı Riot Games bu oyundan aldığı güçle bir birinden farklı mobil oyunlar çıkartıyor. Geliştirdikleri bu oyunda yer alan karakterler League of Legends evrenine ait.

Riot Games’in çıkartacakları mobil oyunlar arasında öncelik verdiği Legends of Runeterra oyunu uygulama mağazasında açık beta olarak yayınlanacak.

Legends of Runeterra Açık Beta Dönemi Başlıyor

Legends of Runeterra Açık Beta Dönemi Başlıyor
Legends of Runeterra Açık Beta Dönemi Başlıyor

Erken Erişim zamanında sınırlı oyuncuların oynayabildiği Legends of Runeterra şimdi açık beta dönemine girerek her oyuncunun oynamasına fırsat verecek.

Legends of Runeterra Açık Beta Tarihinde oyuna indirip kayıt olarak oluşturacağınız hesaplar oyun çıkış yaptıktan sonra oynamaya devam edebileceksiniz. Aynı zamanda açık betaya katılan oyunculara hediyeler verilecek.

Legends of Runeterra 23 Ocak 2020 Tarihinde Açık Beta olarak uygulama mağazalarından indirip oynayabilirsiniz.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.