Letgo 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) 2022

 Letgo 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) 2022
Okunuyor Letgo 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) 2022

Letgo 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) ile satılan bu cihazı inceleme fırsatı yakaladık. Marketlerde satışa sunulan telefonlara uyumlu oyun konsolu hakkında inceleme. Letgo market zinciri ülkemizde hemen hemen her semtte bir şubesi bulunuyor. 2022 yılında marketlerin reyonlarında oyun konsolu satışı görmeye başladık. 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) oyuncuları için tasarlanmış bu oyun konsolu satın alınmaya değer mi? bu yazımızda anlatıyoruz.

Letgo 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) satışına başlamadan 1 hafta önce geleceğini duyurdu. 2022 yılında korona virüsü nedeniyle sağlığımızı korumak ve virüsün yayılmasını azalatmak için evlerde duruyoruz. Evde dururken vakit geçirmek içinde sürekli mobil oyunlar oynuyoruz. Android platformunda hayatta kalma kategorisinde milyonlarca oyuncusu bulunan PUBG Mobile oyununu daha iyi oynamak için oyun konsolu oldukça işimize yarıyor.

İnternet den mobil oyun konsolu siparişi verirken virüs gelmesi riskini göze alamadığımız için sizlere 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) ile ilgili bir içerik hazırlamıştık. Letgo 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) almayı düşünenler için rehber niteliğinde bir inceleme yazısı hazırladık.

Letgo 2. El Vantilatör Fiyatları (Al)

Letgo 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) her yıl olduğu gibi 2022 yılında da mağazalarda satışa sunuldu. Letgo Marketlerinde bir süreliğine satılmaya devam edecek olan 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) bitmeden ve satıştan kalkmadan satın almanızı öneriyoruz.

Letgo 2. El Vantilatör Fiyatları (Al)
Letgo 2. El Vantilatör Fiyatları (Al)

Android işletim sistemli mobil akıllı telefonlara uyumlu olan oyun konsolu yalnızca 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) oyununda çalışmamaktadır. Letgo marketlerinde satılan bu ürün her türlü mobil FPS oyununda kullanılacak şekilde tasarlanmış.

Letgo 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) her ne kadar bu oyun için tasarlanmış olsa’da her türlü FPS oyununda işinize yarayacaktır. Bundan dolayı bizde satın alıp inceleme fırsatı bulduk. İşçilik ve ürün kalitesi olarak çok iyi olmasa da fiyatına göre oldukça iyi bir ürün.

Ayarlanabilir 4 tuşu sayesinde oyundaki rakiplerin karşısında çok büyük bir avantaj sağlıyorsunuz. Oyunu bilgisayardan oynayan oyuncular kadar karakterinizi kontrol ederken rahat olacaksınız. Oyun Konsolu tarzında mobil aparat kullanmamış olanlar başlarda zorluk yaşayabilirler fakat alıştıktan sonra yararını çok göreceksiniz.

Letgo 2. El Vantilatör Fiyatları (Al) Nedir?

Vantilatör, aldığı hareket ile dönen çarkın (pervane) havayı bir hacimden alıp diğer bir hacme aktaran, havaya yön verme prensibi ile çalışan makine. Bu makinelere ayrıca çalışma şekline göre de isimler verilir. Bunlar aspiratör, fan, blower, körük şekilde adlandırılırlar. Vantilatörün eş anlamlısı ise yelletke sözcüğüdür.

Yapı olarak üç parçadan oluşur.

  • Pervane
  • Motor
  • Gövde

Yukarıda belirtilen materyaller kullanım amacı, çalışma sıcaklığı ve akışkanın cinsine göre çeşitlilik gösterir. Buna bağlı olarak pek çok vantilatör çeşidi vardır.

  • Endüstriyel uygulamalarda

Soğuk hava tesisleri, malzeme taşıma ayrıştırma, havalandırma, havanın karıştırılması gereken yerler, katı yakıtlı kazanlarda yakıt üfleme, soğutma sistemleri, ısıtma sistemleri, elektrik üretim santralleri.

  • Domestik (evsel) uygulamalarda

Fırın üzeri davlumbazlarda, banyo, wc’ler.

  • Konfor uygulamaları

Toplantı salonları, sinemalar, restoranlar, sigara odalarıKullanım alanlarına örnek olarak gösterilebilir ama bunlar dışında da pek çok kullanım alanı vardır.

Günümüzde vantilatörler elektrik motoru ile kullanılır, çünkü elektrik motorlu çalışan vantilatörler çok daha az yer kaplar, bakım gerektirmez, hafif ve daha uzun ömürlü olurlar. Elektrik motorunun dışında pinomatik, benzinli ya da dizel motor, rüzgâr gücü ya da merkezkaç gücünden faydalanarak kullanılırlar.

Vantilatörler üçe ayrılır:

  • Radial (SANTRİFÜJ) – vantilatörlerde akışkan pervanenin içine eksenel yörüngede girip, dönmenin eksenine dik yönde çıkar
  • Aksiyel (EKSENEL) – vantilatörlerde ise akışkan pervanenin içine eksenel olarak girip aynı eksen üzerinde yörünge izleyerek çıkar
  • Karma Akışlı (Mixed Flow ) – vantilatörlerde akışkan pervanenin içine eksenel yörüngede girer. Ancak çıkış ekseni üzerinde bulunan yönlendirici kanatlar üzerinden geçerken ek bir dinamik basınç oluşur böyleye toplam basınç artar. Bu fanlar “Radial ve Aksiyal fanların karışımı” olarak nitelendirilir. Debileri Aksiyel fanlara yakın – basınçları ise radial fanlara yakındır. Ancak motor enerji tüketimleri de buna paralel olarak aynı derecede ortalama değerdedir. Genelde yer sorunu olan ortamlarda kullanıma uygundur.

Letgo 2. El Vantilatör Fiyatı: 100 – 1500 TL


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın