Letgo Hesap Silme Linki 2020

Letgo Hesap Silme Linki 2020

Letgo Hesap Silme Linki. Letgo Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır? Letgo bildiğimiz üzere ülkemizde bireyler tarafından kullanılan en büyük online 2. El eşya alım satım platformudur. Letgo da aradığınız ürünü 2. El olduğu için normalden çok daha ucuza getirebilirsiniz. Ayrıyetten Letgo bünyesinde öğrencilere özel bir kampanya da vardır.

Kişiler kullanmadığı eşyaları sadece bu kampanya bünyesinde Letgo uygulamasına koyar. Uygulama ise bu eşya sahiplerini öğrenciler ile buluşturur ama ana konumuza dönecek olursak eğer insanlar bazen bir uygulamayı kullanmayı bırakabilir. Satacak 2.el eşyası kalmamış olabilir. Kişi’nin telefonunda depolama alanı kalmamış olabilir. Bu durumda kişi uygulamayı silmek isteyebilir. Bunu yaparken arkada kullanılmayan ve ileride hatırlanmayacak bir profil bırakmanın hiçbir anlamı yok.

Letgo Hesap Silme Linki

Bu işlemi gerçekleştirmek için direkt sabit link zaten veremem herkesin hesabı içerisinde olması lazım. Bu durumu daha detaylı açıklamak için “ Letgo Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır? “ başlığı altında anlatmak daha doğru olur ama ondan önce söylemem lazım direk sil butonu bulunmuyor. Ayrıntılar alttaki başlıkta var.

Letgo Hesap Silme Linki
Letgo Hesap Silme Linki

Letgo Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlemi gerçekleştirmek için ilk olarak mobil uygulamayı açınız. Sol üstte paralel şekilde bulunan 3 cizgi’ye tıklayınız. En aşağıya kaydırıp yardım yazısına tıklayınız. Yardım yazısından sonra açılan sayfada gene en aşağıya kadar ininiz. Karşınıza “ Teknik destek & hata raporu “ yazısı çıkacaktır. Buna tıklayınız. Açılan kısımda Profil Düzenle/Sil kısmını seçtikten sonra mesaj kısmına “ Hesabımı Sil “ yazıp gönderiniz.

E-posta adresinize Letgo uygulamasından bir mail gelecektir. Gelen mail’e yanıt olarak “ Hesabımı Sil Onaylıyorum “ şeklinde yanıt veriniz. Gelecek 12 saat içerisinde size hesabınızın silindiğine dair bir mail gelecektir. İşlem tamamen bu kadardır.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.