Letgo Yeni İlanlar Yüklenirken Hata Oluştu

 Letgo Yeni İlanlar Yüklenirken Hata Oluştu
Okunuyor Letgo Yeni İlanlar Yüklenirken Hata Oluştu

Letgo ilk kurulduğunda büyük bir reklam bütçesi ile her yerde karşımıza çıkmıştı. Özellikle Televizyon karşısında birden Letgo reklam veya herhangi bir dizi izlerken dizinin konusu birden letgo satışı konusu ile kurgulanmıştı. Letgo üzerinden satış yapmak isteyen kullanıcılar, bazı sorunlar ile karşılaştı bunlardan birisi de Letgo Yeni ilan yüklenirken hata oluştu yazısı.

Sürekli denemelerine rağmen düzelmeyen veya sık sık bu sorunla karşılaşan kullanıcılar ne yapabilir sorusunu araştırdık ve sizlere çözüm yollarını sunduk.

Letgo Yeni İlanlar Neden Yüklenmiyor?

Letgo Yeni İlanlar Neden Yüklenmiyor?
Letgo Yeni İlanlar Neden Yüklenmiyor?

Letgo kısa sürede milyonlarca alıcı ve satıcı trafiğine ulaştı ve yeni bir yapılanma olduğu için bazı sorunların karşımıza çıkması muhtemel oluyor. Letgo ilan yüklenmiyor gibi sorunlar karşımıza çıkıyor. Peki Letgo yeni ilanlar neden yüklenmiyor? Bu sorunun çeşitli sebepleri olabilir. Hem kullanıcı kaynaklı sorunlar hemde Letgo uygulamasının barındırdığı sorunlar olabilir.

Lego tarafına bakacak olursak uygulama üzerinde geçici olarak çalışma olabilir, letgo serverleri yoğunluğu kaldıramıyor olabilir. Kullanıcı kaynaklı hata ise isternet bağlantınız ile alakalı veya satmak istediğiniz ürünün görselleri ile alakalı bir problem olabilir.

Letgo Yeni İlanlar Yüklenirken Hata Oluştu Sorunu Nedir?

Letgo uygulaması üzerinden vermek istediğiniz bir ilanın yüklenmeme problemi olabilir. Buda size uyarı şeklinde, Letgo Yeni ilanlar yüklenirken hata oluştu bildirisini karşınıza çıkabilir. Peki bu sorun nedir? Letgo üzerinden özellikle 2. El ilanların verildiğini görüyoruz. Satmak istediğimiz ürün hakkında detayları yazarız ve birden fazla ürün için resim koymak istedir. Koymak istediğimiz resimlerin belirli bir boyutu vardır.

Letgo Yeni İlanlar Yüklenirken Hata Oluştu Sorunu Nedir?
Letgo Yeni İlanlar Yüklenirken Hata Oluştu Sorunu Nedir?

Letgo’ nun kabul ettiği resim ölçülerini kullanmak istediğiniz resim karşılamıyor ise ilan yüklenme aşamasında hata oluşmasına neden olabilir. Ayrıca yine paylaşmak istediğiniz resim uygun içerikli bir resim olmalıdır. Bazen insanlar trollemek amaçlı x bir ürüne y bir ürünün resmini koymaya çalışır veya müstehcen bir resim koymak ister. Uygulama bunu kabul etmediği için yeni ilan yüklenirken hata oluştu sorunu çıkarabilir. Bunlarla alakalı bir girişiminiz yoksa aşağıdan size sunacağımız çözümü deneyebilirsiniz.

Letgo Yeni İlanlar Yüklenirken Hata Oluştu Çözümü

Letgo üzerinden ilan yüklenmesi esnasında bir hata ile karşılaşma esnasında aşağıda paylaştığımız adımlara dikkat ederek sorunun kaynağını bulabilirsiniz ve küçük işlemlerle sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

1.       Uygulama ile alakalı güncelleme olabilir. Güncellemeleri kontrol edip varsa güncellemeleri tamamlayınız.

2.       Uygulama ile alakalı anlık sorun yaşıyor olabilirsiniz. Birkaç dakika sonra yeniden deneyerek sorunu çözme ihtimaliniz vardır.

3.       Uygulama ile alakalı bir geliştirme çalışmasına denk gelmiş olabilirsiniz. Biraz bekledikten sonra yeniden deneyiniz.

4.       Uygulamayı Telefonunuzun Veri bağlantısı özelliği üzerinden kullanıyorsanız anlık veri kaybı yaşamış olabilirsiniz. İnternet’e bağlı olduğunuzdan emin olun.5.       Uygulamaya Wi-Fi üzerinden giriş sağlanıyorsa internetinizin iyi çektiğinden yada kopuk olmadığından emin olun.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın