Lezzet Ankara Uygulaması İndir (APK ve İOS)

 Lezzet Ankara Uygulaması İndir (APK ve İOS)
Okunuyor Lezzet Ankara Uygulaması İndir (APK ve İOS)

Lezzet Ankara Uygulaması İndir ile Android cihazlarınıza APK veya İOS cihazlarınıza dosyalarını yükleyebilirsiniz. Komisyon almayan bu yeni uygulama sayesinde daha ucuz fiyatlara siparişler vermeniz mümkün olacak. Normalde Yemek Sepeti gibi çeşitli sipariş uygulamaları iş yerlerinden komisyon aldığı için onlarda doğal olarak fiyatı biraz yükseltiyorlardı. Fakat artan rekabetten dolayı fiyatları çok yükseltememeleri, ayrıca gelen siparişlere uygulamanın komisyon kesmesi iş yeri sahiplerini oldukça zora sokuyordu. Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı, Mansur Yavaş yeni yaptıkları Lezzet Ankara Uygulaması sayesinde tüm esnafların yüzünü güldürmeyi başardı. Lezzet Ankara APK İndir şeklinde yapılan aramalar kullanıcıların da bu uygulamayı ne kadar destek ve ilgi gösterdiğinin bir işareti oluyor.

Uygulama üzerinden dükkanlarındaki yemekleri satabilecek olan esnaf buna aracılık yapan uygulamaya herhangi bir komisyon ödemeyecek olması ürün fiyatlarını da düşürecektir. Bu sayede insanlar hem uygulama üzerinden evlerine diledikleri yemeği daha uygun fiyatlara söyleyebilecek, hem de esnaflar bir zarar etmeyecek. Her iki tarafında çıkarına olacak bu Lezzet Ankara isimli uygulama diğer şehirlere de örnek olacak nitelikte. Eğer sizde bu uygulamayı İOS veya Android İşletim sistemli cihazlarınızda kullanmak istiyorsanız Lezzet Ankara Uygulaması İndir seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Lezzet Ankara Uygulaması İndir

Lezzet Ankara Uygulaması İndir aracılığıyla hem kendiniz kayıt olarak sipariş verebilir, hem de esnaf olarak işyerinizi kaydederek ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden de hizmete başlayan bu sistemi biraz da eleştirmek istiyoruz. Bu eleştirilerimiz birer ders alınması gereken nitelikte olacak. Amacımız kesinlikle bu güzel uygulamayı kötülemek değildir. Öncelikle İnternet sitesi oldukça kötü tasarlanmış, bu sistemde hizmet veren diğer sitelere baktığınız zaman oldukça kalitesiz.

Lezzet Ankara Uygulaması İndir
Lezzet Ankara Uygulaması İndir

Artık günümüzde İnternet kullanan ve bununla herhangi bir sipariş verecek insanlar mobil üzerinden gerçekleştiriyor. Yani buna bir mobil uygulama şart. Hatta bunun için bir mobil uygulama geliştirmek, İnternet sitesinden bile daha önce olması gerekmektedir. Fakat fark etmez İnternet sitesi de yine hizmet için şuanlık yeterli olabilir. Kullanıcılar için hiç kullanışlı bir tasarımı bulunmamaktadır. Lezzet Ankara sitesine girdiğinizde karşınıza “Ürün adı giriniz” yazılı bir alan çıkıyor. Evet buraya yemek istediğiniz bir ürünün adını yazmanız gerekmektedir. Fakat tüm bu ürünleri işletmelerin sattığı ürünlere göre sınıflandırmak ve kullanıcıların karşılarına çıkarmak daha etkili olacaktır.

Yani ben bir şeyler yemek istediğim zaman uygulamaya girip bir bakıyorum neler var?, veya bütçem nelere yetiyor? diye. Bu Lezzet Ankara Uygulamasına girdiğimde ise tüm yükü bana bırakmış oluyor. Teknolojinin nimetlerinden faydalanmak lazım. Bir ürüne seçtiğimde ona benzer diğer ürünler veya ona nazaran tercih edebileceğim farklı ürünler de burada yok. Bakın henüz yeni çıkan bir proje ve buna hayranlıkla bakıyorum. Fakat işin gerçeklerini de unutmamak lazım. Madem esnaflar için bir proje yapıyoruz, bunu sadece laf olsun diye yapmak yakışmaz. Gerçekten kullanıcı dostu bir tasarım, yenilikçi çalışmalar ve analiz raporu güçlü bir sistemle hazırlanması gerekmektedir.

Bu fikri ilk duyduğum zaman vay be dedim. Hem müşteriler hem de esnaflar yararlanabilecek. Aynı zamanda Ankara şehri içinde çok büyük bir prestij ve marka niteliği taşıyabilecek. Fakat hazırlanan siteyi görünce, kusura bakmayın ama sadece gülmekle kaldım. Denemek için arama yerine cacık yazdım ve sonuç olarak site çöktü. Sunucu hatası aldım yani, ürünü bulamıyor fakat başta ürün de tavsiye edemiyor. Aynı zamanda hazırlanan script veya sunucudan kaynaklı aşırı bir yavaşlık söz konusu, fakat bu basit bir işlem kısa sürede önüne geçilecektir. Ama böyle bir projeyi duyurmadan her şeyini bitirseniz de tüm bunlar hiç yaşanmasa keşke. Lezzet Ankara Uygulaması İndir sayesinde çok yakında tüm platformlarda kaliteli hizmet vereceğini düşünüyoruz. Bu yüzden şimdiden yerinizi ayarlayabilirsiniz. Gerçekten bu eleştirilemin sebebi çok büyük ümitle ve beklenti içerisinde bunu araştırmaya başladığımdan kaynaklanıyor. Fakat ümit ediyorum ki kısa sürede bizi utandıracak derecede kaliteli bir site ve uygulamayı hizmete geçirirler.

Lezzet Ankara Uygulaması APK İndir

Lezzet Ankara Uygulaması APK İndir seçenekleri adı altında yabancı kaynakların yaptıkları paylaşımlara dikkat çekmek istiyoruz. Bu yabancı siteler yeni milli uygulamamız üzerinden insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz çalınabilir. Lezzet Ankara APK İndir seçeneklerini resmi siteden ve uygulama mağazaları üzerinden gerçekleştirin. Aksi halde bu tür yabancı kaynaklı dolandırıcıların kurbanı olabilirsiniz. Bu yazımızda herhangi bir illegal dosyaya yer verilmemiştir ve önerilmemiştir. Amacımız kullanıcıların güvenliklerini sağlamak ve onları bu konularda bilgilendirmek.

Lezzet Ankara Çöktü mü? (Error 522)

Lezzet Ankara çöktü mü? sorularını çok sık duyacak gibiyiz, o yüzden şimdiden cevaplamak istiyoruz. Henüz yeni tasarlanan bir proje olduğundan dolayı uygulama ve site geliştirilmeye devam ediliyor. Bir ürün adı yazdığınızda veya üye olmaya çalıştığınızda Error 522 hatası alabilirsiniz. Sunuculardan kaynaklanan bu sorun fazla kullanıcının girmesi veya yazılımla ilgili bazı hatalardan kaynaklanmaktadır. Yakın bir zamanda tüm bu hatalar ve sorunlar giderilecektir. Henüz beta aşamasın da olduğunu düşündüğümüz sistemle ilgili sorularınız veya yaşadığınız hataları yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın