Likee Uygulaması Nedir?

Likee Uygulaması Nedir?

Likee Uygulaması Nedir? Likee Nedir? Likee Nasıl Kullanılır? Likee Uygulaması Nasıl İndirilir? Likee Uygulaması Ücretli mi? Eski adıyla Like günümüz adıyla Likee olan uygulama hem App Store da hem de Google Play Store mobil marketinde bulunuyor. Likee uygulaması bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu uygulamayı ben kişisel olarak TikTok uygulamasına çok benzetiyorum. Bunun dışında geri kalan özelliklerini alt başlıklarımıza ekledim. 

Likee Nedir?

Likee Nedir?
Likee Nedir?

Büyük bir sosyal medya uygulamasına dönüşen Likee uygulamasına talep artmaya devam ediyor. İnsanlar tarafınca çok fazla TikTok uygulamasına benzetilen Likee uygulamasına kayıt olmak için birçok başka uygulamadaki hesabınızı kullanabilirsiniz. 

Likee Nasıl Kullanılır?

Likee uygulamasında ek olarak level farklılıkları oluyor. Mesela canlı yayın özelliğini açmak için belli gereksinimleri yerine getirmeniz gerekiyor. Ek olarak rozet falan kazanıp bunları profilinizde paylaşabilirsiniz. Bunların dışında fotoğraf ve videolarınız için binlerce etiket ve görsel efekt bulabilirsiniz. 

Likee Uygulaması Nasıl İndirilir?

Likee Uygulaması Nasıl İndirilir?
Likee Uygulaması Nasıl İndirilir?

Uygulayacağınız süreç temelde çok basittir. İOS veya Android işletim sistemindeki mobil marketler aracılığı ile Likee uygulamasını indirebilirsiniz. Bu marketler Android için Google Play Store veya İOS için ise App Store uygulama marketidir. 

Likee Uygulaması Ücretli mi?

Likee uygulamasını indirmek hiç ödeme yapmak gerekmektedir. Sosyal medya uygulamalarını indirmek genel olarak ücret talep etmemektedir. Sosyal medya uygulamaları’nın temel amacı daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmaktır. Kişilerin ekonomik durumlarına göre sosyal medya uygulaması yapıldığına daha önce şahit olmadım. 

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.