Lisaveti Karibskaya İnstagram Hesabı

 Lisaveti Karibskaya İnstagram Hesabı
Okunuyor Lisaveti Karibskaya İnstagram Hesabı

Lisaveti Karibskaya İnstagram üzerinden en çok aranan isimlerden bir tanesi haline geldi. Ünlü güzel ile eski futbolcu ve teknik direktör Sergen yalçın ile hakkında çıkan aşk dedikodularını merak edenler resmi sosyal medya hesabını araştırıyor. Merak edilen fakat sosyal medya hesapları bulunamayan isimleri sizler için araştırıyoruz. Ukraynalı model olan Lisaveti Karibskaya İnstagram hesabının ne olduğu oldukça merak edilmeye başlandı. Kendi ismiyle bulunamayan bu sosyal medya hesaplarının hangi isimlerde oluşturulduğunu öğreneceksiniz.

Lisaveti Karibskaya İnstagram

Sevgilisi sergen yalçının başarısını izleyen 22 yaşındaki Ukraynalı Lisaveti Karibskaya bir süredir İnstagram kısıtlaması ile karşılaşıyor. Modelin daha önce Beşiktaş maçlarını izlediği ve şampiyonluklarında göz yaşlarıyla mutluluğunu paylaştığını görmüştük. Yakın bir süre önce de Lisaveti Karibskaya’nın Sergen yalçın ile olan ilişkisi ortaya çıktı. Hakkında yapılan haberler sonrası insanlar İnstagram hesabını merak etmeye başladılar ve bu konuda araştırmalar yapıyorlardı.

Lisaveti Karibskaya İnstagram
Lisaveti Karibskaya İnstagram

Lisaveti Karibskaya İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla da dikkat çeken bir isimdi. Bir süredir resmi hesabına ulaşılamaması bu durumu şüpheli kılmıştı. Sergen yalçın ile olan ilişkilerini duyanlar yengemizi daha yakından tanımak ve takip etmek için sosyal medya araştırmaları gerçekleştiriyorlar. Haber sitelerinden ziyada sosyal medya hesaplarında kişiler direk kendileriyle ilgili bilgileri paylaştıkları için araştırmalar bu yönde daha fazla artmaya başladı. Bizde sizlerin arayıp bulamadıkları İnstagram adreslerini araştırıyor ve buluyoruz. Lisaveti Karibskaya İnstagram için detaylara buradan ulaşabileceksiniz. Sosyal medya uygulamalarında kurduğunuz cümlelere de dikkat edin, burada yapacağınız yanlış davranışlar da suç teşkil edebilir ve ceza alabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın