Localingual .com Türkiye (2022)

 Localingual .com Türkiye (2022)
Okunuyor Localingual .com Türkiye (2022)

Localingual .com Türkiye sorusunun cevabını merak edenler için tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz bu içeriği hazırladık. Hem sorunuzun en net cevabını bu sayede alabileceksiniz, hem de soruyla ilgili başka merak ettiğiniz sorularınızın da cevabını öğreneceksiniz. Türkiye de popüler olan ve cevabı haber sitelerince bir türlü açıklanamayan soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

Dil zor bir şeydir: kelime bilgisi, dil bilgisi, telaffuz ve sayısız düzensizlik ve tutarsızlık. Bu yeterli değilse, bölgesel farklılıklar ve lehçeler resmi daha da karmaşıklaştırıyor, ancak bu elbette dilin güzelliğinin ve insanlığın çeşitliliğinin bir parçası.

Yazılım mühendisi David Ding , dünya çapındaki çok sayıda lehçeyi ve aksanı yakalamak için tasarlanmış etkileşimli bir web sitesi olan Localingual’ı oluşturmak için bu şekilde ilham aldı.

Amacımız Localingual .com Türkiye gibi merak ettiğiniz sorularınıza en açık şekilde cevap sunabilmek. Aynı zamanda sorduğunuz sorularınızdan doğacak farklı sorularınızı da cevaplayarak konuyla ilgili en detaylı ve en geniş bilgileri sunma amacındayız. Eğer aşağı da merak ettiğiniz sorunuza cevap bulamadıysanız yorum olarak da yazabilirsiniz. Böylelikle sorularınıza anında en doğru cevabı bulabilirsiniz.

Localingual .com Türkiye

Localingual .com Türkiye için verilen cevaplar yerli ve yabancı haber sitelerinin sunduğu esas bilgileri içermektedir. Tabi ki herhangi bir yasa dışı durum söz konusu olmadan içerikler hazırlanmaktadır. Aynı zamanda güncel olarak cevapları yenilemeye de devam edeceğiz. Yani bugün merak ettiğiniz Localingual .com Türkiye sorusu ilerleyen günler de farklı sebeplerden dolayı tekrar sorulabilir. Fakat ilerleyen zamanlarda bu soru sorulduğunda biz cevabını bugün verdiğimiz için doğruyu yansıtmama ihtimali olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak bu tür sorularınızın cevaplarını her gün güncelleme kararı aldık. Böylelikle Localingual .com Türkiye sorusuna en doğru cevabı şuanda almış bulunuyorsunuz.

Localingual .com Türkiye (2022)
Localingual .com Türkiye (2022)

Fikir ilk olarak David’in aklına sırt çantasıyla Avrupa’yı gezerken geldi; özellikle, dili öğrenmesine yardımcı olacak çevrimiçi kayıtları bulmakta zorluk yaşadığı Ukrayna’da geçirdiği süre boyunca. Aslen Çin’den ve şimdi Kaliforniya’da yaşayan David, iki dilli ve dildeki inceliklerden etkileniyor.

Localingual ile, bir yere tıklamanın size orada konuşulan lehçelerin bir ses klibini sunacağı, genellikle hem erkek hem de kadın seslerinde kayıtlar içeren bir dijital harita oluşturdu.

Localingual .com Türkiye sorusunu cevapladık, eğer sorunun yeni cevabı bulunursa onu da buradan sizlerle paylaşacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın