LoL Giriş Sorunu 2021

 LoL Giriş Sorunu 2021
Okunuyor LoL Giriş Sorunu 2021

LoL Giriş Sorunu yaşayanlar için 2021 yılındaki tüm sorunları çözüme kavuşturuyoruz. Giremiyorum gibi şikayetleriniz böylelikle artık tamamen bitecek. Ülkemizde en büyük oyuncu kitlesine sahip oyunların başında gelmesine rağmen çoğu karşılaşılan hata ile ilgili resmi çözümler üretilmiyor. Bu durumda LoL Giriş Sorunu gibi sıkıntılarla karşılaşan kullanıcıların çözüme ulaşmasını zorlaştırıyor.

2021 yılı boyunca konuyla ilgili araştırmalarımız devam edecek. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri paylaşmaya çalışacağız. Ayrıca bulunacak yeni çözüm yöntemlerini de yine buradan sizlere duyurmuş olacağız. Eğer League of Legends oyununa gireceğiniz zaman farklı bir hatayla karşılaşırsanız bize bildirebilirsiniz. Böylelikle bizde yaşayacağınız sorunları daha kolay tespit edebilir ve onun için çözümler üretebiliriz.

LoL Giriş Sorunları

LoL Giriş Sorunları olarak aklınıza gelebilecek her hata için çözümler üretmeye çalıştık. 2021 yılı boyunca görülebilecek hatalarınızı daha önceki yıllarda görülmüş hatalardan yola çıkarak derliyoruz. Bu sayede tekrarlayacak olan hatalar kolay bir şekilde önüne geçebileceğiz. Bilindiği gibi bu tarz çevrim içi oyunlarda görülen hatalar tekrarlanması muhtemel hataların başlangıcıdır.

LoL Giriş Sorunları
LoL Giriş Sorunları

Bugün karşılaşıp çözdüğünüz bir sorun dahi bir süre sonra tekrar karşınıza çıkabilme olasılığı oldukça yüksek. Bundan dolayı geçmişte oyuncuların sık gördükleri LoL Giriş Sorunu olarak kabul edilen hataları inceleyip onlara çözüm üretmekle işe başlayacağız.

LoL PVP.net sunucusuna bağlanılamıyor, Bağlantı Hatası

League of Legends oyununa girerken buna engel olan en hatalı türleri arasında bağlantı hataları yer almaktadır. PVP.net sunucusuna bağlanılamıyor hatasını nasıl çözebileceğini basitçe anlatacağız.

Bu hatayla karşılaşıyorsanız oyunun sunucularından kaynaklanan bir hata olma olasılığı yüksektir. Fakat oyunun sunucuları açık olmasına rağmen PVP.net sunucusuna bağlanılamıyor gibi hata görülüyorsa aşağıdaki çözümü uygulayın.

cmd açtıktan sonra sırasıyla aşağıda verdiklerimizi yazın.

  • net start w32time
  • w32tm

Eğer bu işlem sorunlarınızda işinize yaramadıysa cihazınızda güncellenecek olan Windows gibi önemli şeylerin hepsini güncelleyin. Aynı zamanda LolClient.exe dosyasını güvenli uygulama olarak eklemeyi de unutmayın.

LoL Failed to Connect Replay Hatası

Bu hata da yine oyuncularının en sık karşılaştığı hataların başında geliyor. Büyük bir hevesle oyuna girmeye çalışırken karşınıza “Failed to Connect Replay” diye bir yazının çıkması ve bu yüzden oyuna girerken yapamamak çok can sıkıcı bir durum. Oyunu sevenler böyle hatalardan nefret ettiklerini bildiğimiz için bir çözüm bulabildik.

Güvenlik duvarı programlarını kısa süreliğine devre dışı bırakmanız gerekiyor. Karşılaştığınız hataları bizlere bildirebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
99 okunma
okunma3796
0 yorum