LoL Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Çözümü [2020]

LoL Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Çözümü [2020]

LoL Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Çözümü için verdiğimiz 2020 yılına özel yöntemlerle sorunu çözün. Bu sayede hatayı tamamen ortadan kaldırın. League of Legends oyununa giriş yapan oyuncular karşılarına çıkan “Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu” isimli uyarı mesajından sonra oyundan çıkmak zorunda kalıyorlar.

Tabir caizse LoL oyuncuyu bu hatayla birlikte zorla oyundan atıyor. League of Legends Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu konusuyla ilgili herhangi bir çözüm yöntemi paylaşılmamış. Oyuncuların durumu bize bildirmesinden sonra bizde bu hatayı çözecek çözüm yöntemlerini araştırmaya başladık ve işinize yarayacak bir şeyler bulduk. LoL Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu ile ilgili rehber niteliğindeki yazımız başlıyor.

League of Legends Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu

League of Legends Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu
League of Legends Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu

League of Legends Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu son zamanlarda oyuncuların karşılaştıkları en can sıkıcı hata. Çözümü için öncelikle resmi kaynaklar araştırma yaptık. LoL teknik destek ekibi bu hatayla ilgili herhangi bir açıklama yapmamış.

Hatayı anlatan bir mail hazırlayarak teknik desteğe gönderdik. Onlardan gelecek olan cevabı sizlerle paylaşacağız. Konuyla ilgili merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. League of Legends Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu yazısı güncellenmeye devam edilecek.

LoL Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu

LoL Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu, oyuna giriş yapan oyuncuların karşısına çıkan ve sonrasında oyundan atma ile sonuçlanan bir hata. Çözümü için bulduğumuz işe yarar bir kaç çözüm yöntemini anlatacağız. Aşağıda anlattığımız LoL Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Çözümü için olan yöntemler her oyuncuda işe yaramayabilir. Eğer bu yöntemler işinize yaramadıysa yorum olarak bildirin.

LoL Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu
LoL Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu

Oyunu Onarın

Oyunu onarmanız gerekiyor, güncelleme sırasında bazı dosyaların eksik veya hatalı olmasından dolayı böyle bir sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz.

Yeniden Açın

Oyunu kapattığınızı sandığınız zaman arkaplan da hala çalışıyor olabilir. Görev yöneticisini açın ve League of Legends oyununa ait her şeyi kapatın. Sonrasında oyuna tekrar giriş yapın.

Yeniden Başlatın

Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bilgisayarı açarken sistemsel bazı dosyaların doğru çalışamaması bu hatayı almanızı sağlayabilir. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve oyuna girmeyi deneyin.

Bekleyin

LoL Giriş Yaparken Beklenmeyen Bir Hata Oluştu sorunuyla ilgili Çözümü aramaya devam ediyoruz. Eğer yukarıdaki yöntemler işinize yaramadıysa yeni çözümler için beklemeniz gerekecek.

23
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 13 Yorum
 1. Necati Korau dedi ki:

  Oyunu sil yükle yapım bu sorunu dünden beri alıyorum en son hextech onarım aracı ile sil yükle yaptım ama yine de aynı sorunu alıyorum ve çıkışa basmadığım sürece de arkada yama yapmaya devam ediyor

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Çözüm yöntemi için LoL Teknik Desteğe attığımız maile hala bir cevap bekliyoruz. Umarız herkesin işine yarayacak çözüm yöntemini biran önce açıklarlar.

  2. Emre dedi ki:

   Hocam ben iki ayrı bilgisayardan denedim ikisinde de aynı hatayı verdi sorun oyunda veya dosyalarında değil kullandığımız internetle ilgili bi sorun var ama dnsle falan düzelmiyor bunun üzerine yoğunlaşırsak belki çözeriz.internetle ilgili bi problem farklı bi internetten girince düzeliyor

   1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

    Bu söylediğiniz çok iyi oldu, bakalım bir cihazda hatayı çözdük fakat sonra tekrar başladı.

    1. Emre dedi ki:

     nasıl çözdünüz başta acaba? bişey bulursanız buraya yazabilir misiniz

     1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

      Tabi ki, hepsini anlatacağız.

 2. Fatih dedi ki:

  Sorunun internet ile ilgili olduğunu düşünüyorum fakat kaynağın ben/biz/hatayı alanların olduğunu söylemek zor. Ben dün sabah oyuna girebilirken, PC’yi hiç kapatmama, herhangi bir program yükleyip kaldırmamama yahut modemle ilgili hiçbir şeye dokunmamama rağmen akşam denediğimde bu hatayı aldım. Laptop’a geçtim o da aynı hatayı veriyor.

  Daha sonra telefonumdan veri paylaşımını açtım, laptop ile buna bağlandım ve laptop’ta hatayı almadım. Oyunu kapayıp tekrar kendi evde kullandığım adsl internetten bağlanınca hata geri geldi.

  Hiçbir şey değiştirmeme rağmen sabahtan akşama böyle bir sorun yaşanması bazı internet hatları(?) ile LoL sunucuları arasında sıkıntı olduğunu gösteriyor. Nasıl çözerim hiçbir fikrim yok.

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Modemi kapatın ve 10 saniye bekleyin, sonrasında tekrar açın. Birde böyle deneyelim.

 3. hamdullah dedi ki:

  öncelikle sorunu çözdüm çözmeden önce sildim yükledim vs vs denedim olmadı en son modemi resetledim sorunda çözüldü

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Teşekkürler deneyimlerinizi anlattığınız için, basit çözümler işe yaramazsa kesin çözüm için denenmesi gerekiyor bunun.

 4. Miraç dedi ki:

  banada 2 gün önce bu şeyden olmaya başladı internetle alakalı olan yorumu gördüm mobil veriden girmeye çalıştım oldu mobil veriden ondan sonra internet sağlayıcımı aradım ve hiçbir sorun gözükmüyor dendi ne yapıcam bilmiyorum

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Hala deniyoruz bir kesin işe yarar bir çözüm bulunamadı, geçici çözümler var hep.

 5. Miraç dedi ki:

  format attım olmadı modemi resledim oldu format atmayı falan denemeyin arkadaşlar işe yaramıyo