LoL: Hepimiz Birimiz Oyun Modu Geri Geliyor!

 LoL: Hepimiz Birimiz Oyun Modu Geri Geliyor!
Okunuyor LoL: Hepimiz Birimiz Oyun Modu Geri Geliyor!

League of Legends oyununda oyuncuların unutamadıkları modlar arasında yer alan One for All yani hepimiz birimiz modu yakın bir zaman sonra geleceğini öğrendik.

Legaue of Legends çevrim içi strateji ve rekabet oyunlarının dünyadaki en büyük yapımlarının başında geliyor. Bu büyüklüğü hem oyuncu sayısından hemde yaptığı ve geliştirdiği oyun özelliklerinden kaynaklı. Bu başarısının sırrı olarak gördüğü oyuncularının isteklerini doğru yansıtabilme ve onlara tahmin edemeyecekleri yeni isteklerin fikirlerini oluşturabilmesinden kaynaklanıyor.

League of Legends aralıklarla eklediği oyun modları artık günümüzde bir çok popüler oyunun bu sistemi kullanmasından dolayı oldukça başarılı bir uygulama olduğunu gösteriyor.

League of Legends Hepimiz Birimiz Modu Ne Zaman Gelecek?

League of Legends Hepimiz Birimiz Modu Ne Zaman Gelecek?
League of Legends Hepimiz Birimiz Modu Ne Zaman Gelecek?

Riot Games, League of Legends için hazırladığı oyun modları arasında oyuncuların en sevdiklerinin başında gelen hepimiz birimiz isimli oyun modu bir sonraki güncelleme ile oyuna tekrar eklenecek.

Artık bu modların dönem dönem oyuna eklenip çıkarıldığını ve her eklendiğinde üzerinde köklü değişikliklerin yapıldığını biliyoruz. Şimdi tekrar ekleneceğini duyduğumuz League of Legends One for All modu oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

Şampiyon seçim ekranında oyuncular bir şampiyon seçiyorlar, aynı şampiyonları’da seçebilirler. En çok oyuncunun seçtiği şampiyon kabul edilerek 5 kişi tarafından o şampiyon oynanmak zorunda kalınıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın