LoL Lillia Build ve Rün Dizilimi

LoL Lillia isimli yeni şampiyonun build ve rün dizilimi hakkında detaylı bilgileri paylaşıyoruz. Şampiyonu oynarken bu bilgiler oyunda çok işinize yarayacak. Ruh Çiçeği Festivali’nin gelişiyle birlikte, sihirli bir geyik yavrusu dış dünyaya atılacak cesareti bulmalı ve acı çeken ormanının ardındaki gizemi çözmeli. Açıklamasıyla League of Legends resmi YouTube hesabında paylaşılan video ile duyuruldu.

Herkesin düşlerini bildiğinizi hayal edin. Dünyayı, kendilerini ve diğerlerini nasıl gördüklerini avucunuzun içi gibi biliyorsunuz.

Şimdi de annenizin bir ağaç olduğunu, en iyi arkadaşının Ivern olduğunu ve tüm hayatınızı sihirli bir ormanda tek başınıza geçirdiğinizi hayal edin. Dış dünyayı yalnızca yabancıların ağaç ananızı hayatta tutan düşlerinde kısa süreliğine görebiliyorsunuz.

Reklam Alanı

Sonra bir gün, düşler ortadan kayboluyor. Ağaç ananız hastalanıyor ve ormanınızda yabancılar beliriyor. Paniğe kapılıyorsunuz, onları uyutuyorsunuz ve bir de bakmışsınız ki düşler geri gelmiş! Ağaç ananız daha iyi hissediyor ve işin iyi yanı, biricik anneciğinizi beslemek için yabancıların düşlerini toplayabiliyorsunuz. 

İyi bir geyik evlat bu durumda ne mi yapardı? (Ha evet, bu arada bir geyiksiniz. Nedenini sormayın.) Seke seke dünyayı dolaşarak insanları uyutup onların düşlerini toplardı tabii ki!

Lillia da böyle biri işte. Yani… tam olarak değil. Çok daha derin bir şampiyon aslında.

Reklam Alanı

Kendisi utangaç, sakar ve mahcup biri. Ayrıca fedakâr ve diğerlerine yardım etmek istiyor ama ona ihtiyacı olanlara yaklaşmaktan korkuyor. Lillia geliştirme süreci boyunca dikkatlice bakmamız gereken nadir bir goncaydı. Ve bu süreç tamamlandıktan sonra açarak hiç beklemediğimiz bir çiçek haline geldi: Düşlerle arasında sağlam bir bağ olan, şu ana kadar tasarladığımız en cesur şampiyon.

LoL Lillia Build ve Rün Dizilimi için önerilen ve tavsiye edilebilecek tüm bilgileri aşağıda sizlerle paylaşacağız. Yukarıda yeni şampiyon hakkında bilgilere yer verdik. Sormak istediğiniz Soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

LoL Lillia Build ve Rün

LoL Lillia Build ve Rün dizilimlerinden önce şampiyon hakkında bilmeniz gereken bir kaç bilgiyi daha sizlere aktaracağız. Şampiyonu iyi oynayabilmeniz için öncelikle onu iyi tanımanız gerekiyor.

Ekip, Lillia’nın oynanışından faydalanarak onun nasıl ürkek bir geyik yavrusundan neşe dolu bir maceracıya dönüştüğünü göstermek istedi. Çiçek Açtıran yeteneğinin pasifi, zamanla azalarak kaybolan ve birikebilen bir hareket hızı güçlendirmesi sunuyor. Bu da Lillia’nın gelip rakiplerine vurduktan sonra hızla özür dileyerek kaçmasını sağlayan bir vurkaç oynanışı sunuyor.

LoL Lillia Build ve Rün
LoL Lillia Build ve Rün

Lillia‘nın gerçekten de utangaç ve sakar bir geyik yavrusu gibi hissettirmesini istedim. Bu epey zordu. Utangaç biri nasıl aynı zamanda hareketli olurdu ki?” sorusunu dile getiriyor Riot Maxw3ll. “Özellikle de erken safhalarda düzenlenen işgallere karşı zayıf olmasını istedim. Ormanda karşılaşacağınız bir geyik yavrusu, sizden ürkmeli ve henüz sizinle savaşamayacağı için kaçmalı. Lillia’nın hareket hızı artışı da tam olarak buna olanak veriyor.”

Fakat LoL’de zaten hızlı ve dört bacaklı bir ormancı vardı. Bu yüzden ekibin, oyuncuların aşırı tatlı yavru geyikle korkutucu hayalet at Hecarim’i karıştırmayacağından emin olması gerekiyordu.

LoL Lillia

LoL Lillia Build ve Rün dizilimi için sizin ayrı bir düşünceniz varsa yorumlarda bekliyoruz.

LoL Lillia Build (İtem & Eşya Dizilimi)

LoL Lillia Build (İtem & Eşya Dizilimi):

 1. Hextech Protobelt-01
 2. Büyücünün Ayakkabıları
 3. Liandry’nin Eziyeti
 4. Rylai’nin Kristal Asası
 5. Morellonomicon
 6. Banshee’nin örtüsü
LoL Lillia Build (İtem & Eşya Dizilimi)
LoL Lillia Build (İtem & Eşya Dizilimi)

Yukarıda verdiğimiz görselde almanız gereken eşya dizilimini daha iyi anlayabilirsiniz.

LoL Lillia Build dizilimi ile oynanış videosunda şampiyonun neler yapabileceğini daha iyi anlayacaksınız.

LoL Lillia Rün Dizilimi

LoL Lillia Rün Dizilimi olarak aşağıdaki düzen tavsiye edilmektedir.

LoL Lillia Rün Dizilimi
LoL Lillia Rün Dizilimi

1 – İlham:

 • Buzul Artırımı
 • Büyülü Ayakkabı
 • Bisküvi Teslimatı
 • Kozmik Anlayış

2- Büyücülük:

 • sürat
 • Nullifying Orb

3- Güçler:

 • Uyarlamalı Güç
 • Uyarlamalı Güç
 • Büyü direnci

LoL Lillia Skill (Yetenek) Sırası

LoL Lillia şampiyonunda her seviye ve level’de açmanız gereken skill (yetenek) listesi aşağıda yazılmıştır.

123456789101112131415161718
WSEWWR,WSWSR,SSEER,EE
LoL Lillia Skill (Yetenek) Sırası

LoL Lillia Counter (CT)

LoL Lillia Counter (CT) Karşısında güçlü ve güçsüz şampiyonların listesi.

Lillia Karşısında Güçsüz Şampiyonlar:

 • Sejuani
 • Vi
 • Wukong
 • Lee Sin
 • Kindred

Lillia Karşısında Güçlü Şampiyonlar:

 • Ashe
 • Caitlyn
 • Draven
 • Graves
 • Quinn

6
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.