Lol Oyuncuları Illaoi Kostümünü Seçiyor

 Lol Oyuncuları Illaoi Kostümünü Seçiyor
Okunuyor Lol Oyuncuları Illaoi Kostümünü Seçiyor

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan Lol yani League of Legends oyunu yeni Illaoi kostümünü oyuncularına seçtiriyor. Seçenekler içinde 2 tane tasarım var oyuncuların kullanacağı oylar sonucunda 2 tasarımdan birtanesi seçilip yeni Illaoi kostümü olarak kullanılacak .

Yeni Illaoi Kostümü

Karşınızda 3 Seçenek var. Hangisi size daha yakın .?

SAVAŞ MAKİNESİ ILLAOI

  • Yarı makine, yarı insan Savaş Makinesi Illaoi, Kıyamet Mühendisi Viktor’un “Evrim” planlarına karşı organik yaşam için savaşıyor.

MACERACI ILLAOI

  • Kadim lanetleri yendi, gizemli tapınaklara ışık tuttu ve okyanusların derinliklerini keşfetti. Bunları yaparken burnu bile kanamadı.

DİPSİZ UZAY ILLAOI

  • Uzayın derinliklerindeki bir görev esnasında Dipsiz Uzay Illaoi’ye bir illet bulaştı. Ürkütücü ikili, o gün bugündür evrende karanlık ailelerini genişletmek için dolanıyor.

Kafanızda size en yakın yani en beğendiğiniz Illaoi köstümünü seçtiyseniz alt kısımdaki butona tıklayıp oyunuzu kullanabilirsiniz.

[button url=”https://nexus.leagueoflegends.com/tr-tr/2017/10/choose-the-next-illaoi-skin/” target=”_blank” size=”btn-large” color=”#dd1111″ icon=”fa fa-check-square-o”]OYUNUZU KULLANMAK İÇİN TIKLAYIN[/button]


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın