e
sv

LoL Parası RP Adı Değişiyor

1218 Okunma — 19 Ekim 2019 11:46
LoL RP İsim Değişikliği
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

LoL oyun içi kostüm ve aksesuarlar alımını sağlayan RP adı artık farklı olacak. League of Legends Riot Point yani kısaca RP isim değişikliğinin sebebini açıkladı. Yakın zamanda yeni oyun haberleri ile büyük gelişmeleri oyun sevenlerle paylaşmıştı. Yeni oyun haberlerinden sonra LoL geliştiricisi Riot oyunlarda RP sisteminin değişeceğini açıkladı.

Yeni duyurulan Legends of Runeterra, TFT ve League of Legends: Wild Rift adındaki 3 farklı oyun Android ve İOS işletim sistemli cihazların uygulama marketlerinde yer alacak.

App Store ve Google Play Store kurallarına göre bu her oyun kendi alış veriş mağazasını kullanmak zorundadır. Bundan dolayı yeni mobil oyunlar için farklı mağazalar geliştirilecek. League of Legends ve diğer oyunlarında aynı mağazayı kullanmak isteseler’de kurallar açık ve net olduğu için yeni alışveriş sistemi yapmak zorunda kalıyorlar.

RP Yeni İsmi Ne Olacak?

LoL oyun için alışveriş yapmamızı sağlayan Riot Points (RP) ismi değiştiği söylense’de oyun içinde ve dışında RP olarak anılmaya devam edilecek.

League of Legends TFT Mobil versiyonunda her ne kadar farklı bir alışveriş sistemi kullanılacak olsa’da her platformdaki çantanız aynı olacak. Bu sistem ile ister mobil isterseniz bilgisayarda aynı hesabınız üzerinden oynayabileceksiniz.

LoL ve diğer oyunlarda oyun içi alışveriş yapmamızı sağlayan oyun parasının ismi RP olarak anılmaya devam edilecek bu isim değişikliği oyuncuların gözüne batmadan alttan bir değişiklik ile gerçekleşecek.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

LoL Parası RP Adı Değişiyor