LoL Samira Yetenekleri (Q, W, E, R Ulti)

 LoL Samira Yetenekleri (Q, W, E, R Ulti)
Okunuyor LoL Samira Yetenekleri (Q, W, E, R Ulti)

LoL Samira Yetenekleri hakkında genel bilgileri paylaşıyor ve yeni şampiyonla ilgili build, rün değerlendirmesi yapıyoruz. Tüm detayları buradan öğrenin. Yakın zaman önce duyurulan League of Legends oyununun en son çıkan şampiyonu Samira ile ilgili bilgiler sızdırılmaya başlandı.

Milyonlarca oyuncusu olan çevrim içi, Strateji oyununda yeni çıkacak şampiyonlara ait bilgiler çok merak edilir. Samira Yetenekleri oldukça ilgi çekiyor çünkü tüm oyunun dengesini değiştirebilecek bir güce sahip.

LoL Samira Yetenekleri

League of Legends Samira Yetenekleri hakkında paylaşılan tüm bilgileri sizlere aktaracağız. Şampiyon ve yetenekleri ile ilgili yapılacak düzenlemeleri veya değişiklikleri’de buradan sizlerle paylaşacağız. Samira Yetenekleri hakkında düşüncelerinizi ve sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Pasif Yeteneği

LoL Samira Pasif Yeteneği
LoL Samira Pasif Yeteneği
  • Samira, önceki vuruştan benzersiz Saldırılara veya yeteneklere vurarak bir kombo oluşturur. Her biri Tarzını “E” den “S” derecesine yükseltir (toplam 6).
  • Samira, derece başına % X Hareket Hızı kazanır. Samira’nın yakın dövüş menzilindeki saldırıları ek bir X büyü hasarı verir ve hedefin eksik Canına bağlı olarak X’e kadar artar.
  • Samira’nın Hareketsizleştirme etkilerinden etkilenen düşmanlara yönelik Saldırıları 0,5 saniyeliğine Devir ve 6 ayrı saldırıdan fazla hasar verir. Samira, Saldırı menzilinin biraz dışındaki hedeflere doğru hızla ilerler.

Q Yeteneği

LoL Samira Q Yeteneği
LoL Samira Q Yeteneği
  • Samira bir atış yapar ve isabet alan ilk düşmana X fiziksel hasar verir. (Bu yetenek yakın dövüş menzilindeki bir düşmana doğru kullanılırsa, Samira bunun yerine kılıcını keserek X fiziksel hasar verir.)
  • Her iki vuruş da kritik vuruş yaparak % 25 ilave hasar verebilir. E yeteneği sırasında kullanılırsa, (Samira tamamlandığında yolundaki tüm düşmanlara saldırır.)

W Yeteneği

LoL Samira W Yeteneği
LoL Samira W Yeteneği
  • Samira 1 saniyeliğine etrafını keserek düşmanlara iki defa X fiziksel hasar verir.

E Yeteneği

LoL Samira E Yeteneği
LoL Samira E Yeteneği
  • Samira bir düşman veya müttefikin içinden geçerek içinden geçtiği düşmanları keser ve Saldırı Hızı kazanır.
  • Bir rakip şampiyonu öldürmek, bu yeteneğin bekleme süresini yeniler.

R Yeteneği (Ulti)

LoL Samira R (Ulti) Yeteneği
LoL Samira R (Ulti) Yeteneği
  • Samira bu yeteneği ancak mevcut Tarz puanı S ise kullanabilir. Samira, silahlarından bir dizi atış yapar, etrafındaki tüm düşmanları 2 saniyede 10 kez çılgınca vurur, her atış X fiziksel hasar verir ve can çalma uygular.
  • Her atış ayrıca kritik vuruş yapabilir.

League of Legends Samira Yetenekleri İnceleme (Video)

League of Legends Samira Yetenekleri

LoL Samira Yetenekleri oldukça öldürücü ve tehlikeli bir şampiyon olacağını gösteriyor. Yeni şampiyon Samira hakkında paylaşılan yetenekleri üzerinde değişiklikler yapılabilir. Güncel bilgileri buradan aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın