e
sv

LoL Senna Build ve Rün Dizilimi 2019

2333 Okunma — 30 Ekim 2019 00:34
LoL Senna Build ve Rün Dizilimi 2019
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

LoL Senna Build 2019 güncel rehberi ile karşınızda olacağız. Yeni çıkacak olan şampiyona ait Rün dizilimi ve Build ile ilgili tüm detaylar burada yer alacak. League of Legends yeni duyurduğu ve çok ses getirecek olan Senna şampiyonu hakkında hikayesi, rün dizilimi ve build gibi detaylar ile nasıl bir karakterin bize beklediğini öğreneceksiniz.

Hepimiz Thresh ile Lucian arasındaki düşmanlığın sebebini biliyoruz. Bir efsaneye göre Thresh, Senna adındaki bir kadını fenerine hapsetmiş bu kadında Lucian’ın karısıymış. Özet geçersek hikaye tam olarak böyle.

Yeni gelecek olan şampiyon Senna bir nişancı karakter gibi görünse’de aslında destek şampiyonu olarak tasarlandı. League of Legends bu karakteri Lucian ile birlikte alınabilecek bir destek şampiyonu olarak tasarladılar fakat elindeki silahın gücünü saklamak yerine onu güzel kullanabilmesine izin verdikleri için yeni şampiyonumuz hem destek hemde nişancı.

LoL 2019 yılı sonunda yeni çıkaracağı şampiyonu senna için destek veya nişancı kullanmak isteyenler için farklı build veya rün dizilimi hazırlamayacak tabi’ki.

Yazı Başlıkları:

Senna Build

League of Legends yeni şampiyonu Senna ve Build henüz tam belli olmadı fakat alt koridorda bir çok farklı rolde görebileceğiz. Şampiyon tanıtımı daha gelmeden geliştiricileri yeni kızımız hakkında bir çok bilgi paylaşmaktan çekinmediler.

LoL Senna Build konusunda henüz daha bir fikir sahibi değiliz fakat çok ses getirecek gibi görünüyor.

ADC (Nişancı)

LoL Senna şampiyonunu tanıtım aşamasında ve önceki hikayelerinden yola çıkarak karakterin bir nişancı pozisyonunda ADC rolünü üstlenebileceğini tahmin ediyorduk fakat bizleri çok ilginç eşya dizilimleri bekliyor gibi görünüyor.

League of Legends şampiyonu Senna elindeki silahının gücünden dolayı alt koridorda ADC oynanabilecek gibi görünüyor o yüzden çıktığı zaman Build olarak farklı şeyler deneyebilirsiniz.

Support (Destek)

League of Legends yeni şampiyonu Senna duyurulduğunda aslında onun bir Support yani Destek karakteri olacağını öğrendik her ne kadar alt koridorda iki rolü’de üstlenecek gibi görünse de, asıl güçleri korumak üzerine olacak gibi görünüyor.

LoL Senna Support yani Destek build dizilimi ile botta çok hayat kurtaracak ve rakibe korku salacaksınız.

Senna Rün Dizilimi

LoL oyuncularını şaşırtmayı seviyor o yüzden yeni şampiyonumuz Senna rün dizilimi hem destek hemde nişancı olarak değişecek. Veya bu iki rolü’de birlikte oynamak isteyebilirsiniz.

League of Legends Senna Rün Dizilimi 2019 güncel olarak burada bulacaksınız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

LoL Senna Build ve Rün Dizilimi 2019