e
sv

LoL Uğursuz Koruluk Modu Kalkıyor

1456 Okunma — 01 Ağustos 2019 19:28
LoL Uğursuz Koruluk Modu Kalkıyor
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

League of Legeneds (LoL) son çıkardığı ve oyuncular tarafından çok sevilen Takım Savaşları modu yüzünden az rağbet gören modları kaldırma kararı aldı.

Uğursuz koruluk haritası ve modu oyuncuların en az oynadığı ve hatta çoğu oyuncunun hiç oynamadığı bir haritaya vakit harcamak yerine, oyuncuların sevdiği ve benimsediği takım savaşları üzerine yoğunlaşmak için böyle bir karara varıldı.

Riot Games, League of Legends üzerinden 3v3 oyun moduna sahip Uğursuz Koruluk haritasını 9. sezon bitimiyle birlikte kaldıracaklarını duyurdu. Modun kaldırılmasının sebebi olarak çok az sayıda oynandığı ve bu kadar iz bir kitle için geliştirilmeye değer görülmediği düşüncesi yatıyor.

LoL Uğursuz Koruluk Modu Kalkıyor
LoL Uğursuz Koruluk Modu Kalkıyor

Uğursuz koruluk modunu oynamak isteyen oyuncular çok uzun süre oyuncu bekleme ekranında kalması onları sıkıyor ve fikirleri değiştiriyor. Oyunun geliştiricileri kaldırılacak olan uğursuz koruluk için oyuncuları cezbedecek bir çok yenilik ve geliştirme getirdiklerini fakat yinede bir kitle oluşturamadıkları söyledi.

Gelişmelerden ve açıklamalardan sonra oyunun haritası tamamen kaldırılmayacağını yalnızca dereceli, eşleşmeli modu’nun kaldırılacağı yönünde açıklamalar yapıldı.

Uğursuz koruluk modunu ve haritasını seven küçük bir kitle, topluluk sunucuları üzerinden tepkilerini üzüntülü bir şekilde dile getirdiler. Fakat büyük bir çoğunluk geliştiricilerin sevilen ve yeni modlar üzerine yoğunlaşmasını istiyor.

ARAM ve ARURF modu yakın bir tarihte yeniden geleceğini biliyoruz. Geçmişe baktığımız zaman uğursuz koruluk gibi az oynanan bir çok mod oyundan kaldırılmıştı.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

LoL Uğursuz Koruluk Modu Kalkıyor