LoL Volibear Bedava Kostüm Alma Yöntemi

 LoL Volibear Bedava Kostüm Alma Yöntemi
Okunuyor LoL Volibear Bedava Kostüm Alma Yöntemi

LoL Volibear Bedava Kostüm almayan oyuncuların için nasıl alacaklarını anlatıyoruz. 2020 yılında gelen güncellemeyle birlikte ücretsiz kostümden yararlanın. Eğer bu kostümü almazsanız sonra bir daha şansınız olamayabilir, bundan dolayı henüz almamış oyuncular için bir kere daha anlatmak istiyoruz.

League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır. Oyunun baş tasarımcısı, Defense of the Ancients haritasını tasarlayan Steve Feak’dir. 2009 yılında piyasaya çıkan oyun günümüzde en popüler çevrim içi strateji oyunlarının başında geliyor.

Volibear, ona hâlâ hürmet gösterenler için fırtınanın vücut bulmuş hali. Yıkıcı, vahşi ve son derece dirençli biri olan Volibear, faniler Freljord’un tundralarına gelmeden önce bile hep buradaydı. Yarı ilah halkıyla birlikte oluşturdukları bu toprakları şiddetle savunmakta kararlı. Volibear, uygarlığa ve onun beraberinde gelen zayıflığa derin bir nefret besliyor. Şimdilerdeyse toprakların vahşi olduğu ve kanın özgürce aktığı eski günlere dönmek için savaşıyor. Dişleri, pençeleri ve şimşek gibi iradesiyle karşısına çıkan herkesle savaşmaktan asla çekinmiyor.

LoL Volibear Bedava Kostüm alabilmeniz için yapmanız gerekenleri aşağıda sizlere anlatıyoruz. Yukarıda hem oyun hemde şampiyon hakkında bazı bilgileri sizlere sunduk. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

LoL Volibear Bedava Kostüm

Yazı Başlıkları:

LoL Volibear Bedava Kostüm olarak Bin Yaralı Ayı kostümünü ücretsiz olarak oyunculara dağıtıyor. Bundan yararlanabilmeniz için bazı şartları yerine getirmeniz gerekecek.

Volibear Bedava Kostüm
Volibear Bedava Kostüm

10.11 yaması ile oynarken Volibear şampiyonuna sahip tüm oyuncular bir sonraki gelecek yama ile birlikte bedava kostüm hesaplarına otomatik olarak eklenecek. Tek yapmanız gereken Volibear şampiyonunu satın almak, eğer şampiyona sahipseniz gelecek güncelleme ile Bin Yaralı Ayı kostümüne bedava sahip olabilirsiniz.

LoL Volibear Bedava Kostüm

Volibear Bedava Kostüm Gelmedi

Volibear Bedava Kostüm Gelmedi sorunuyla karşılaşıyorsanız bir kere daha kostümlerden kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bu sorunla bize gelen çoğu oyuncu kontrol ettikleri zaman kostümün eklendiğini gördüler. Hediye mesajını almadıkları zaman hediyelerin gelmediği düşünülebiliyor. Eğer Volibear Bedava Kostüm olan Bin Yaralı Ayı kostümünüz hesabınıza hediye olarak gelmediyse teknik desteğe konuyla ilgili mesaj atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: LoL Oturum Açma Sırasında Sorun 2020


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
590 okunma
okunma1944
0 yorum