e
sv

LoL Wild Rift Açılmıyor Sorunu (2022)

476 Okunma — 23 Kasım 2022 01:00
LoL Wild Rift Açılmıyor Sorunu (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

LoL Wild Rift aslında League of Legends isim bilgisayar oyununun mobil versiyonudur. Riot Games tarafından üretilen oyunun çıkış yaptığı 10 Aralık tarihinden beri çok fazla ilgi çekmesi durumu söz konusu oldu. Oyunun sunucuları şu ana kadar çok sağlam dayandı. League of Legends Wild Rift ile ilgili detaylar makalemizde bulunuyor.

LoL Wild Rift Neden Açılmıyor

Video oyunu LoL Wild Rift yeni nesil bir oyun olduğu için birçok Android cihazda çalışmayabilir. Telefonların sistem gereksinimlerini karşılayamadığı ve düşük kaldığı için oyunu indirseniz dahi girdiğiniz zaman sizi bekletip oyundan atar ya da beyaz veya siyah ekran karşısında kalırsınız.

LoL Wild Rift Neden Yüklenmiyor?
LoL Wild Rift Neden Açılmıyor

Şu anlık bu sorunun çözümü yok ve olmayacak gibi gözüküyor, ilerleyen zamanda oyun eski sürümler için de optimize edilirse bir ihtimal sorunalar çözülebilir.

LoL Wild Rift Nasıl Yüklenir? (Android)

Android cihazlarda LoL Wild Rift gibi bir oyun kurmak için girişken olmak gerekiyor. Uyumluluk sorunları bazen sıkıntı olabiliyor. Bu yüzden girişimci olmak Android kullanıcısı olmanın ruhunda bulunuyor. Küçük bir tavsiye olarak online mobil oyunları APK olarak kurmayınız.

LoL Wild Rift Nasıl Yüklenir? (İOS)

İOS cihazlar uygulama kurmanın tek bir yöntemi vardır. Yapmanız gereken tek şey App Store içerisinde istediğiniz uygulamayı aratarak indirmektir. Bu sayede erişim elde edersiniz. İOS cihazlar kapalı kutu gibi olduğundan APK dosyası kurma gibi bir şansımız yoktur.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

LoL Wild Rift Açılmıyor Sorunu (2022)