LoL Wild Rift – Ahri Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Ahri Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Ahri ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Ahri isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

İlginizi Çekebilir: LoL Wild Rift – Ahri Build (Eşya Dizilimi) 2021

LoL Wild Rift – Ahri Hikayesi

LoL Wild Rift - Ahri Hikayesi
LoL Wild Rift – Ahri Hikayesi

Runeterra’nın gizli güçlerine doğuştan bağlı olan Ahri, büyüyü saf enerjiden oluşan kürelere dönüştürebilen bir vastaya. Avlarının yaşam özlerini çalmadan önce duygularıyla oynamaktan gerçekten keyif alıyor. Ancak avcı tabiatına karşın Ahri içine çektiği ruhlarla birlikte kurbanlarının bazı hatıralarına da sahip olduğundan, içinde bir çeşit empati taşıyor.

  • ROLÜ: Büyücü
  • ZORLUK: ORTA

LoL Wild Rift – Ahri Yetenekleri

LoL Wild Rift - Ahri Yetenekleri
LoL Wild Rift – Ahri Yetenekleri

LoL Wild Rift Ahri Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Ahri ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: ÖZ HIRSIZLIĞI

Ahri büyü ile bir hedefe her vurduğunda, bir miktar Öz Hırsızlığı kazanır. Yeterli yığınına sahip olduğunda, bir düşmana isabet eden bir sonraki büyüsü de onu iyileştirir.

1: ALDATMA KÜRESİ

Ahri küresini gönderip geri çekerek, çıkarken büyü hasarı ve geri dönerken gerçek hasar verir.

2: TİLKİ ATEŞİ

Ahri kısa bir hareket hızı artışı kazanır ve yakındaki düşmanlara kilitlenip saldıran üç tilki ateşi salar.

3: CAZİBE

Ahri, karşılaştığı bir düşmana zarar veren ve onu cezbeden, hareket yeteneklerini anında durduran ve ona zararsız bir şekilde yürümelerine neden olan bir öpücük gönderir. Hedef geçici olarak Ahri’den daha fazla hasar alır.

ULTİ: SPİRİT RUSH

Ahri ileri atılır ve öz oklarını ateşleyerek yakındaki düşmanlara hasar verir. Spirit Rush, cooldown’a geçmeden önce üç kereye kadar kullanılabilir.

LoL Wild Rift – Ahri Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Ahri Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Ahri Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Ahri Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. AHRI, DOKUZ KUYRUKLU FOX
  2. FOXFIRE AHRI
  3. ARCADE AHRI

LoL Wild Rift – Ahri Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Ahri Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

LoL Wild Rift - Ahri Build, Rün ve Eşya Dizilimi
LoL Wild Rift – Ahri Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Ahri ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.