LoL Wild Rift – Akali Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Akali Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Akali ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Akali isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Akali Hikayesi

LoL Wild Rift - Akali Hikayesi
LoL Wild Rift – Akali Hikayesi

Kinkou Tarikatı’nı ve Gölgenin Yumruğu unvanını terk eden Akali artık halkının ihtiyaç duyduğu ölümcül silah olmaya hazır. Saldırılarını tek başına yapıyor. Ustası Shen’den öğrendiklerine sıkı sıkı sarılmış olsa da Ionia’yı düşmanlarının canlarını teker teker alarak korumaya ant içmiş. Akali sessizce saldırıyor ama vermek istediği mesaj açıkça duyuluyor: Efendisiz suikastçıdan korkacaksın.

  • ROLÜ: SUIKASTÇI
  • ZORLUK: Yüksek

LoL Wild Rift – Akali Yetenekleri

LoL Wild Rift - Akali Yetenekleri
LoL Wild Rift – Akali Yetenekleri

LoL Wild Rift Akali Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Akali ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: SUIKASTÇI MARKASI

Bir şampiyona büyü hasarı vermek, etrafında bir enerji halkası oluşturur. Bu halkadan çıkmak, Akali’nin bir sonraki otomatik saldırısını ilave menzil ve hasarla güçlendirir.

1: BEŞ NOKTA VURUŞ

Akali, ilave Saldırı Gücü ve Yetenek Gücüne bağlı olarak hasar veren ve maksimum menzilde yavaşlayan beş kunai fırlatır.

2: ALACAKARANLIK GÖK

Akali bir duman örtüsü bırakır ve kısa süreliğine Hareket Hızı kazanır ve Enerji yeniler. Kefenin içindeyken Akali görünmez olur. Saldırmak veya yetenekleri kullanmak onu kısaca ortaya çıkaracaktır.

3: SHURIKEN FLIP

Akali geriye döner ve öne doğru bir shuriken fırlatarak büyü hasarı verir. Vurulan ilk düşman veya duman bulutu işaretlenir. Çizgileri işaretlenen hedefe yeniden atarak ek hasar verir.

ULTİ: KEMMEL UYGULAMA

Akali bir yöne sıçrayarak saldırdığı düşmanlara hasar verir. Kısa çizgileri bir yönde yeniden atarak, vurduğu tüm düşmanları infaz eder.

LoL Wild Rift – Akali Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Akali Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Akali Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Akali Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. ROGUE ASSASSIN, AKALI
  2. HEADHUNTER AKALI
  3. K / DA HEPSİ AKALI

LoL Wild Rift – Akali Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Akali Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

LoL Wild Rift - Akali Build
LoL Wild Rift – Akali Build

League of Legends: Wild Rift – Akali ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.