LoL Wild Rift – Alistar Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Alistar Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Alistar ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Alistar isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Alistar Hikayesi

LoL Wild Rift - Alistar Hikayesi
LoL Wild Rift – Alistar Hikayesi

Korkunç bir üne sahip güçlü bir savaşçı olan Alistar, kabilesinin Noxus İmparatorluğu tarafından katledilmesinin intikamını almaya çalışıyor. Esir alınıp gladyatörlük hayatına mahkûm olsa da kırılmaz iradesi sayesinde gerçek bir canavara dönüşmekten kurtuldu. Artık eski efendilerinin zincirlerinden kurtulan Minotor, güçsüzler ve ezilenler için savaş veriyor. Öfkesi de en az boynuzları, toynakları ve yumrukları kadar önemli bir silah.

  • ROLÜ: TANK / DESTEK
  • ZORLUK: Düşük

LoL Wild Rift – Alistar Yetenekleri

LoL Wild Rift - Alistar Yetenekleri
LoL Wild Rift – Alistar Yetenekleri

LoL Wild Rift Alistar Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Alistar ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: MUZAFFER KÜKREME

Alistar, kükreyişini rakip şampiyonları sersemleterek veya yer değiştirerek veya yakındaki düşmanlar öldüğünde doldurur. Tamamen yüklendiğinde, yakındaki tüm dost şampiyonları iyileştirir.

1: TOZ HALINE GETIRMEK

Alistar yere çarparak yakındaki düşmanlara hasar verir ve onları havaya fırlatır.

2: KAFA ATMA

Alistar başıyla hedefi vurarak hasar verir ve hedefi geri savurur. Ayrıca ilave hasar vermek için kuleleri hedefleyebilir.

3: EZMEK

Alistar yakındaki düşman birimlerini ayaklar altına alarak birimlerin çarpışmasını yok sayar ve bir rakip şampiyona hasar verirse yük kazanır. Tam yüke ulaştığında, Alistar’ın bir rakip şampiyona yaptığı sonraki normal saldırısı ek büyü hasarı verir ve onu sersemletir.

ULTİ: KIRILMAZ İRADE

Alistar vahşi bir kükreme salar, kendi üzerindeki tüm kitle kontrol etkilerini ortadan kaldırır ve bu süre boyunca gelen fiziksel ve büyülü hasarı azaltır.

LoL Wild Rift – Alistar Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Alistar Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Alistar Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Alistar Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. MİNOTAUR, ALISTAR
  2. MOO COW ALISTAR
  3. MARAUDER ALISTAR

LoL Wild Rift – Alistar Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Alistar Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

League of Legends: Wild Rift – Alistar ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

43
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.