LoL Wild Rift – Amumu Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Amumu Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Amumu ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Amumu isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Amumu Hikayesi

LoL Wild Rift - Amumu Hikayesi
LoL Wild Rift – Amumu Hikayesi

Efsaneye göre Amumu bir arkadaş bulabilmek ümidiyle dünyayı karış karış dolaşan, Shurima’nın geçmişinden melankolik bir ruh. Etkisi altında olduğu kadim lanet yüzünden dokunduğu, sevdiği her şeyin felaketi olduğundan, sonsuza dek yapayalnız kalmaya mahkûm. Onu gördüğünü iddia edenler ufak yapılı, yosun rengi, sargılarla kaplı, yaşayan bir ceset tasvir ediyor. Amumu, nesiller boyu kulaktan kulağa dolaşan efsaneler, şarkılar ve masallara konu olmuş ve sonunda ona dair neyin gerçek, neyin uydurma olduğunu ayırt etmek imkânsız hale gelmiş.

LoL Wild Rift – Amumu Yetenekleri

LoL Wild Rift - Amumu Yetenekleri
LoL Wild Rift – Amumu Yetenekleri

LoL Wild Rift Amumu Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Amumu ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: LANETLI DOKUNUŞ

Amumu’nun normal saldırıları, düşmanlarını lanetleyerek, gelen büyü hasarından ilave gerçek hasar almalarına neden olur.

1: BANDAJ ATMA

Amumu, bir hedefe yapışkan bir bandaj atar ve kendisini hedefe doğru çekerken hedefi sersemletir ve ona hasar verir.

2: UMUTSUZLUK

Kederin üstesinden gelen yakındaki düşmanlar, her saniye maksimum Sağlıklarının belirli bir yüzdesini kaybeder ve Lanetleri yenilenir.

3: ÖFKE NÖBETI

Amumu’nun alacağı fiziksel hasarı kalıcı olarak azaltır. Amumu öfkesini açığa çıkararak çevresindeki düşmanlara hasar verebilir. Amumu her vurulduğunda, Tantrum’un soğuma süresi 0,5 saniye azalır.

ULTİ: ÜZGÜN ​​MUMYA’NIN LANETI

Amumu, çevredeki düşman birimlerini bandajlarla dolaştırır, Lanetini uygular, onlara hasar verir ve onları saldıramaz veya hareket edemez hale getirir.

LoL Wild Rift – Amumu Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Amumu Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Amumu Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Amumu Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. KUZEY ANNE AMUMU
  2. İNFERNAL AMUMU
  3. LITTLE ŞÖVALYE AMUMU

LoL Wild Rift – Amumu Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Amumu Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

League of Legends: Wild Rift – Amumu ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.