LoL Wild Rift – Annie Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Annie Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Annie ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Annie isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Annie Hikayesi

LoL Wild Rift - Annie Hikayesi
LoL Wild Rift – Annie Hikayesi

Çok bilmişliğinin verdiği sevimlilikten belli olmasa da Annie sınırsız ateş güçlerine sahip, son derece tehlikeli bir çocuk büyücü. Noxus’un kuzeyindeki dağların karanlık gölgeleri bile bu gücü gizleyemiyor. Ateşe olan doğal yatkınlığı çok küçük yaşlarda, duygularına bağlı ani patlamalarla ortaya çıktı. Ama bu ”küçük oyunları” kontrol etmeyi zamanla öğrendi. En sevdiği şeylerden biri, oyuncak ayısı Tibbers’ı alev alev yanan bir koruyucu olarak çağırmak. Çocukluk masumiyetinde sonsuza kadar kaybolmuş görünen Annie, karanlık ormanlarda gezinerek sürekli kendine bir oyun arkadaşı arıyor.

  • ROL: Büyücü
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Annie Yetenekleri

LoL Wild Rift - Annie Yetenekleri
LoL Wild Rift – Annie Yetenekleri

LoL Wild Rift Annie Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Annie ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: PYROMANIA

4 büyü yaptıktan sonra, Annie’nin bir sonraki hücum büyüsü hedefi sersemletir.

1: PARÇALANMAK

Annie, aşılanmış bir Mana ateş topu fırlatır, küçük bir alana hasar verir ve hedefi yok ederse Mana bedelini ve bekleme süresinin yarısını iade eder.

2: YAKMAK

Annie, bölgedeki tüm düşmanlara hasar veren yanan bir ateş konisi atar.

3: ERIMIŞ KALKAN

Annie, Tibbers’ı veya bir dost şampiyonu koruyarak hasarı emer. Kalkana saldıran düşmanlar hasar alır.

ULTİ: ÇAĞIR TIBBERS

Annie, ayı Tibbers’a can verir ve bölgedeki birimlere hasar verir. Tibbers saldırabilir ve yanında duran düşmanları yakabilir.

LoL Wild Rift – Annie Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Annie Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Annie Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Annie Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. ANNIE, KARANLIK ÇOCUK
  2. FROSTFIRE ANNIE
  3. 3/3 · KIRMIZI SÜRÜCÜ ANNIE

LoL Wild Rift – Annie Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Annie Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

League of Legends: Wild Rift – Annie ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.