LoL Wild Rift – Ashe Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Ashe Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Ashe ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Ashe isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Ashe Hikayesi

LoL Wild Rift - Ashe Hikayesi
LoL Wild Rift – Ashe Hikayesi

Avarosa Kabilesi’nin Buzdoğan savaş anası Ashe, kuzeyin en kalabalık güruhuna komutanlık ediyor. Metanetli, zeki, idealist ama liderlik vazifesinden de bir o kadar rahatsız olan Ayaz Okçu, soyunun atadan kalma büyülerini kullanarak Gerçek Buz’dan bir yaya hükmediyor. Halkının onun efsanevi savaşçı Avarosa’nın yeniden doğmuş hali olduğuna dair inancını arkasına alan Ashe, kadim kabile topraklarını yeniden ele geçirerek Freljord’u bir kez daha birleştirmeyi umut ediyor.

  • ROL: Nişancı
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Ashe Yetenekleri

LoL Wild Rift - Ashe Yetenekleri
LoL Wild Rift – Ashe Yetenekleri

LoL Wild Rift Ashe Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Ashe ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: BUZ ATIŞI

Ashe’in saldırıları hedefi yavaşlatır ve yavaşlayan hedeflere verilen hasarı arttırır.Ashe’in kritik vuruşları ilave hasar vermez ama hedefe güçlü bir yavaşlatma etkisi uygular.

1: PÜRDİKKAT

Ashe saldırı yaptıkça Odak biriktirir. Azami Odak yüküne ulaştığında, Ashe Pürdikkat yeteneğini kullanarak bütün Odak yüklerini harcayabilir. Bu yetenek Ashe’e bir süreliğine saldırı hızı verir ve bu süre boyunca Ashe’in normal saldırısı güçlü bir ok yağmuruna dönüşür.

2: YAYLIM ATEŞİ

Ashe, ilerledikçe yayılan ve fazladan hasar veren 9 ok fırlatır. Ayrıca Buz Atışı etkisi uygular.

3: ŞAHİN ATIŞI

Ashe, Şahin Ruhu’nu haritanın herhangi bir yerine keşif görevine gönderebilir.

ULTİ: BÜYÜLÜ KRİSTAL OK

Ashe buzdan bir ok atar ve havadayken bunu yönlendirebilir. Ok bir rakip şampiyona çarparsa hasar verir ve şampiyonun sersemlemesine neden olur. Sersemletme süresi, okun kat ettiği mesafe arttıkça artar. Ayrıca hedefin çevresindeki birimler de hasar alarak yavaşlar.

LoL Wild Rift – Ashe Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Ashe Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Ashe Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Ashe Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. YAZ OKÇU, ASHE
  2. FRELJORD’LU ASHE
  3. YAĞMACI ASHE

LoL Wild Rift – Ashe Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Ashe Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

League of Legends: Wild Rift – Ashe ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

5
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.