e
sv

LoL Wild Rift – Blitzcrank Yetenekleri, Rehberi

1074 Okunma — 12 Aralık 2020 18:56
LoL Wild Rift - Blitzcrank Yetenekleri, Rehberi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

LoL Wild Rift Blitzcrank ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Blitzcrank isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Blitzcrank Hikayesi

LoL Wild Rift - Blitzcrank Hikayesi
LoL Wild Rift – Blitzcrank Hikayesi

Blitzcrank devasa, yok edilmesi neredeyse imkânsız, Zaun’lu bir robot. Aslında zararlı atıkları temizlemek için tasarlanmıştı ama temel amacını fazla sınırlayıcı buldu ve Zaun’un hassas ahalisine daha iyi hizmet edebilmek adına kendi biçimini değiştirdi. Blitzcrank güç ve dayanıklılığını fedakârca kullanıp başkalarını koruyor, düşkünlere metal yardım yumruğunu uzatıyor veya sorun çıkaranları bir enerji patlamasıyla dize getiriyor.

 • ROL: TANK / DESTEK
 • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Blitzcrank Yetenekleri

LoL Wild Rift - Blitzcrank Yetenekleri
LoL Wild Rift – Blitzcrank Yetenekleri

LoL Wild Rift Blitzcrank Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Blitzcrank ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: MANA BARİYERİ

Blitzcrank, canı azaldığında manasına bağlı olarak bir kalkan kazanır.

1: ROKET EL

Blitzcrank sağ elini ateşleyerek yoluna çıkan bir rakibe hasar verir ve onu kendisine doğru çeker.

2: GAZLA

Blitzcrank kendini aşırı yükleyerek büyük oranda hareket ve saldırı hızı kazanır. Etki sona erdikten sonra, Blitzcrank’i geçici olarak yavaşlatır.

3: GÜÇ YUMRUĞU

Blitzcrank yumruğuna güç vererek bir sonraki saldırısının kritik vuruş yapmasını ve hedefini havaya savurmasını sağlar.

ULTİ: STATİK ALAN

Blitzcrank’in saldırdığı rakipler işaretlenerek 1 saniyenin ardından yıldırım hasarı alır. Ayrıca Blitzcrank bu yeteneği etkinleştirdiğinde yakınındaki rakiplere hasar verir ve onları kısa süreliğine susturur.

LoL Wild Rift – Blitzcrank Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Blitzcrank Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Blitzcrank Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Blitzcrank Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

 1. BÜYÜK BUHARLI GOLEM, BLITZCRANK
 2. JETON DÜŞMANI BLITZCRANK
 3. PATA KÜTE BLITZCRANK

LoL Wild Rift – Blitzcrank Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Blitzcrank Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

League of Legends: Wild Rift – Blitzcrank ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

LoL Wild Rift – Blitzcrank Yetenekleri, Rehberi