LoL Wild Rift – Braum Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Braum Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Braum ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Braum isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Braum Hikayesi

LoL Wild Rift - Braum Hikayesi
LoL Wild Rift – Braum Hikayesi

Heybetli karın kaslarına ve çok daha büyük bir yüreğe sahip olan Braum, Freljord’da hürmet gören bir kahraman. Buzkara’nın kuzeyindeki bütün hanlarda engin bir meşe ormanını tek gecede dümdüz, koca bir dağı yumruklarıyla yerle yeksan ettiği anlatılır ve bu efsanevi gücüne methiyeler düzülür. Kalkan niyetine taşıdığı efsunlu kasa kapısıyla Braum, kasları kadar ihtişamlı, o bıyıklı gülüşüyle donmuş kuzeyde dolaşır ve yardıma muhtaçlara gerçek dostluğu gösterir.

  • ROL: TANK / DESTEK
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Braum Yetenekleri

LoL Wild Rift - Braum Yetenekleri
LoL Wild Rift – Braum Yetenekleri

LoL Wild Rift Braum Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Braum ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: MEYDAN DAYAĞI

Braum’un normal saldırıları rakip üzerinde Meydan Dayağı yükleri birikmesine neden olur. İlk yükün birikmesiyle birlikte, takım arkadaşlarının isabet eden normal saldırıları da Meydan Dayağı yükü biriktirir. Üstünde 4 yük biriken hedef sersemler ve büyü hasarı alır. Meydan Dayağı yiyen hedef üzerinde bir süre yeni yük birikmez ama Braum’un saldırılarından ilave büyü hasarı alır.

1: BUZ YANIĞI

Braum kalkanından buz parçaları fırlatarak, rakiplerini yavaşlatıp onlara büyü hasarı verir. Bir adet Meydan Dayağı yükü ekler.

2: YETTİM GARİ

Braum bir takım arkadaşına ya da dost minyona doğru atılır. Hedefine ulaştığında, hem Braum hem de dost birim birkaç saniyeliğine zırh ve büyü direnci kazanır.

3: KAPI GİBİ

Braum birkaç saniye boyunca kalkanını belli bir yöne doğru tutarak ona yönelen tüm atışların yolunu keser. Bu atışlar Braum’a isabet ederek yok olur. Braum bu yönden gelen ilk saldırının tüm hasarını ortadan kaldırır, sonrakilerin de hasarını azaltır.

ULTİ: FRELJORD KARŞILAMASI

Braum kalkanını yere vurur. Önündeki hattın üstünde ve yakınında duran rakipler havaya savrulur. Yetenek yerde rakipleri yavaşlatan bir çatlak bırakır.

LoL Wild Rift – Braum Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Braum Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Braum Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Braum Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. FRELJORD’UN YÜREĞİ, BRAUM
  2. EJDERKATİLİ BRAUM
  3. SUÇ ŞEHRİ BRAUM

LoL Wild Rift – Braum Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Braum Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

League of Legends: Wild Rift – Braum ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.