LoL Wild Rift – Camille Yetenekleri, Rehberi

 LoL Wild Rift – Camille Yetenekleri, Rehberi
Okunuyor LoL Wild Rift – Camille Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Camille ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Camille isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Camille Hikayesi

LoL Wild Rift - Camille Hikayesi
LoL Wild Rift – Camille Hikayesi

Kanunun sınırları dışında hareket edebilmek için tepeden tırnağa bir silaha dönüşen Camille, Ferros Hanesi’nin baş istihbaratçısı ve Piltover ile arka bahçesi Zaun’daki ticari işlerin pürüzsüz bir şekilde yürüdüğünden emin olmakla görevli, zarif ve seçkin bir ajan. Her şarta uyum sağlamayı bildiği ve her hareketinin kesinliğine önem verdiği içindir ki beceriksizliği, hizaya getirilmesi gereken bir utanç kaynağı olarak görüyor. Taşıdığı bıçaklar kadar keskin bir zekâya sahip olan Camille’in hextech beden geliştirmesiyle üstünlük arayışı birçoklarının, onun bir kadından çok makine olup olmadığını merak etmesine neden oluyor.

  • ROL: DÖVÜŞÇÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Yüksek

LoL Wild Rift – Camille Yetenekleri

LoL Wild Rift - Camille Yetenekleri
LoL Wild Rift – Camille Yetenekleri

LoL Wild Rift Camille Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Camille ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: DEĞİŞKEN SAVUNMA

Şampiyonlara yönelik normal saldırılar, kısa süreliğine hedefin hasar türüne (fiziksel hasar veya büyü hasarı) karşı Camille’in azami canının %20’sine eşdeğer bir kalkan sağlar.

1: İMHA PROTOKOLÜ

Camille’in bir sonraki saldırısı ilave hasar verir ve ilave hareket hızı sağlar. Bu yetenek kısa bir süre içinde yeniden kullanılabilir ve Camille iki saldırısı arasında beklerse büyük oranda ilave hasar verir.

2: KESKİN ÇELME

Camille kısa bir aranın ardından koni şeklindeki bir alana saldırarak hasar verir. Koninin dış yarısında kalan rakipler yavaşlar, fazladan hasar alır ve Camille’i iyileştirir.

3: KANCA ATIŞI

Camille kendini bir duvara doğru çeker ve daha sonra duvardan atlayıp yere indiğinde rakip şampiyonları havaya savurur.

ULTİ: HEXTECH ÜLTİMATOMU

Camille hedef şampiyona doğru atılarak onu belli bir alana hapseder ve diğer rakipleri uzağa savurur.

LoL Wild Rift – Camille Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Camille Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Camille Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Camille Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. ÇELİK GÖLGE, CAMILLE
  2. ROBOTİK CAMILLE
  3. CADILAR MECLİSİ CAMILLE

LoL Wild Rift – Camille Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Camille Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

League of Legends: Wild Rift – Camille ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın