LoL Wild Rift – Dr. Mundo Yetenekleri, Rehberi

 LoL Wild Rift – Dr. Mundo Yetenekleri, Rehberi
Okunuyor LoL Wild Rift – Dr. Mundo Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Dr. Mundo ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Dr. Mundo isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Dr. Mundo Hikayesi

LoL Wild Rift - Dr. Mundo Hikayesi
LoL Wild Rift – Dr. Mundo Hikayesi

Sapına kadar deli, ne yapacağı belli olmayacak kadar cani ve insanları dehşete düşürecek kadar mor olan Dr. Mundo, özellikle karanlık gecelerde Zaun ahalisinin dışarı çıkmamasının başlıca nedeni. Görünüşe göre bu tek heceyle iletişim kuran heyulanın en büyük tutkusu acı vermek ve acı çekmek. Devasa et satırını tüy gibi taşıyarak kol gezen Dr. Mundo, görünürde hiçbir anlam veya amacı olmayan ”ameliyatları” için düzinelerce Zaun’luyu kaçırıp onlara zulmetmesiyle nam salmış. O zalim mi zalim. Onun sağı solu belli olmaz. O nereye isterse oraya gider. Ayrıca o teknik olarak doktor değil.

  • ROL: DÖVÜŞÇÜ / TANK
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Dr. Mundo Yetenekleri

LoL Wild Rift - Dr. Mundo Yetenekleri
LoL Wild Rift – Dr. Mundo Yetenekleri

LoL Wild Rift Dr. Mundo Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Dr. Mundo ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: ADRENALİN AKIŞI

Dr. Mundo her saniye azami canının %1’ini yeniler.

1: MİKROPLU SATIR

Dr. Mundo satırını savurur ve hedefinin mevcut canının belli bir kısmına eşdeğer hasar vererek onu kısa süreliğine yavaşlatır. Dr. Mundo başkalarının ıstırabından zevk aldığı için satırıyla hedefi tutturduğunda can bedelinin bir bölümünü geri kazanır (son vuruşlarda bu miktar iki katına çıkar).

2: ALEVLİ ISTIRAP

Dr. Mundo kendi canını sömürerek üzerindeki engelleme etkilerinin süresini kısaltır ve yakındaki rakiplere sürekli hasar verir.

3: ACISEVER

Dr. Mundo eksik canına bağlı olarak ilave saldırı gücü kazanır ve bir sonraki normal saldırısında hedefine kafa atarak fazladan hasar verir. Dr. Mundo her büyü hasarı aldığında veya can bedeli ödediğinde pasif olarak büyü direncini arttırır.

ULTİ: SADİZM

Dr. Mundo canının bir miktarını feda ederek hareket hızı kazanır ve can yenilenmesini büyük oranda arttırır.

LoL Wild Rift – Dr. Mundo Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Dr. Mundo Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Dr. Mundo Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Dr. MundoCiltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. ZAUN’UN DELİSİ, DR. MUNDO
  2. İŞADAMI MUNDO
  3. DELİ BALTA MUNDO

LoL Wild Rift – Dr. Mundo Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Dr. Mundo Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

League of Legends: Wild Rift – Dr. Mundo ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın