e
sv

LoL Wild Rift Draven Build (Eşya Dizilimi)

1201 Okunma — 17 Aralık 2020 17:23
LoL Wild Rift Draven Build (Eşya Dizilimi)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

LoL Wild Rift – Draven Build (Eşya Dizilimi) için 2021 yılında da kullanabileceğiniz yeni düzeni anlatıyoruz. Rün ve şampiyonun yetenek sırasını öğrenin. League of Legends Wild Rift hakkında sizlere güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda Draven isimli şampiyon hakkında da detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

LoL Wild Rift – Draven Build

LoL Wild Rift – Draven Build olarak şampiyonu seçtikten sonra oynayacağınız koridora özel olarak hangi eşya dizilimi seçmeniz gerektiğini anlatacağız. 2021 yılında gelecek güncellemelerle birlikte League of Legends Draven aşağıda sizleri bekliyor.

LoL Wild Rift - Draven Build
LoL Wild Rift – Draven Build

LoL Wild Rift – Draven Build olarak verilenler hem oyun tarafından önerilen hemde Profesyonel oyuncuların kullandığı düzende verilecektir. 2021 yılında gelen en son güncellemeler baz alınarak hazırlanmış yeni build olarak kabul edilir.

LoL Wild Rift – Draven Eşya Dizilimi (Build) 2021

LoL Wild Rift – Draven Eşya Dizilimi (Build) olarak aşağıdaki sırayla eşyaları alabilirsiniz.

 1. Kanasusamış
 2. Obur Baldırlar
 3. Ebedi Kılıç
 4. Hızlı Ateş Topu
 5. Ölüm Dansı
 6. Koruyucu Melek

LoL Wild Rift Draves Build dizenlere özel şampiyonun hayat hikayesi;

Noxus’ta Hükümcüler adıyla anılan savaşçılar, kanın oluk oluk aktığı ve gücün sınandığı arenalarda karşı karşıya gelir ama hiçbiri Draven kadar rağbet görmez. Bu eski savaşçı, seyirci kitlelerinin abartıya olan doğal yeteneğini ve elbette dönen baltalarını kullanmaktaki becerisini büyük takdirle karşıladığını keşfetmiş. Kendi küstah kusursuzluğuna hayran olan Draven, imparatorluğun dört bir yanında sonsuza kadar adına tezahürat edilmesini sağlamak için kimi yenmesi gerekirse yeneceğine ant içmiş.

LoL Wild Rift Draven Build Öncesi Yetenek Analizi

LoL Wild Rift Draven Build şampiyonu iyi oynamanızı sağlamaz. Öncelikle şampiyon hakkında detaylı bilgilere sahip olmanız gerekiyor.

Draven Ligi

Draven bir Dönen Balta yakaladığında, minyon ya da canavar kestiğinde veya kule yıktığında izleyenlerin Hayranlığını kazanır. Rakip şampiyon katletmek, Draven’a sahip olduğu Hayranlık miktarına göre ilave altın verir.

Dönen Balta

Draven’ın bir sonraki saldırısı fiziksel hasar verir. Bu balta hedefin üzerinden havaya seker. Draven baltayı havada yakalarsa, otomatik olarak bir başka Dönen Balta hazırlar. Draven aynı anda iki Dönen Balta taşıyabilir.

Adrenalin Seli

Draven’ın hareket hızı ve saldırı hızı artar. Kazanılan fazladan hareket hızı, zaman geçtikçe azalır. Dönen Balta’yı yakalamak Adrenalin Seli’nin bekleme süresini sıfırlar.

Geri Dur

Draven baltalarını fırlatarak hedeflere fiziksel hasar verir ve onları kenara savurur. İsabet alan hedefler yavaşlar.

Ölüm Pervanesi

Draven, isabet ettiği her hedefe fiziksel hasar veren iki devasa balta fırlatır. Ölüm Pervanesi, bir rakip şampiyona isabet ettikten sonra yavaşça yönünü tersine döndürür ve Draven’a döner. Ayrıca Draven bu yeteneği baltalar havadayken kendisine daha çabuk dönmesi için de etkinleştirebilir. İsabet ettiği her ek birime daha az hasar verir ve balta ters yöne döndüğünde sıfırlanır.

LoL Wild Rift Draven Build, 2021 yılı boyunca güncellenmeye devam edilecektir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

LoL Wild Rift Draven Build (Eşya Dizilimi)