LoL Wild Rift – Evelynn Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Evelynn Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Evelynn ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Evelynn isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Evelynn Hikayesi

LoL Wild Rift - Evelynn Hikayesi
LoL Wild Rift – Evelynn Hikayesi

Runeterra’nın karanlık köşelerinde gizlenen iblis Evelynn yeni kurbanını arıyor. Avını kendine, dişi bir insanın dolgun hatlı vücuduna benzettiği görünümüyle çekiyor. Fakat avı cazibesine kapılır kapılmaz Evelynn gerçek yüzünü gösteriyor. Kurbanına anlatılmaz işkenceler ederek acısıyla doyuyor. İblis için bu karşılaşmalar masum birer kaçamaktan ibaret. Runeterra’nın geri kalanı içinse, şehvetin insanların başını nasıl belalara sokabileceğini, birini körcesine arzulamanın bedelinin ne kadar feci olabileceğini anlatan birbirinden korkunç ibret hikâyeleri.

  • ROL: SUİKASTÇI
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Evelynn Yetenekleri

LoL Wild Rift - Evelynn Yetenekleri
LoL Wild Rift – Evelynn Yetenekleri

LoL Wild Rift Evelynn Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Evelynn ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: İBLİS GÖLGE

Evelynn çatışma dışında İblis Gölge’ye bürünür. İblis Gölge, canı azaldığında Evelynn’i iyileştirir ve 5. seviyeden sonra kamuflaj etkisi sağlar.

1: NEFRET DİKENİ

Evelynn kırbacıyla saldırır ve isabet alan ilk birime hasar verir. Ardından yeteneği yeniden kullanarak yakındaki rakiplere düz bir hatta ilerleyen dikenler gönderebilir.

2: YÜREK YAKAN

Evelynn hedefini lanetler ve bir sonraki saldırı veya yeteneği, bir aranın ardından lanetleme süresine bağlı olarak hedefi yavaşlatıp veya ayartıp hedefin büyü direncini azaltır.

3: KIRBAÇ

Evelynn hedefini kırbaçlayarak hasar verir. Ardından kısa süreliğine hareket hızı kazanır. İblis Gölge’den çıkarken, Kırbaç Evelynn’i hedefine doğru çeker.

ULTİ: DUL BIRAKAN

Evelynn kısa süreliğine hedef alınamaz hale gelir ve önündeki alanı kırıp geçirdikten sonra uzak bir konuma gerileyerek yeniden belirir.

LoL Wild Rift – Evelynn Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Evelynn Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Evelynn Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Evelynn Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. AZABIN KUCAĞI, EVELYNN
  2. TANGOCU EVELYNN
  3. K/DA ALL OUT EVELYNN

LoL Wild Rift – Evelynn Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Evelynn Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

League of Legends: Wild Rift – Evelynn ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.