LoL Wild Rift – Ezreal Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Ezreal Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Ezreal ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Ezreal isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Ezreal Hikayesi

Gözüpek bir maceracı olan Ezreal, fark etmese de savaş sanatları konusunda çok yetenekli. Bin yıllardır kayıp olan yeraltı mezarlarına dalıyor, kadim lanetlerden kurtuluyor ve aşılması imkânsız görünen zorlukları kolayca aşıyor. Ataklığı ve cesareti sınır tanımıyor. Her sorunun çözümünü doğaçlama olarak bulmayı tercih ediyor. Bu konuda kısmen işlek zekâsına, çoğunlukla da yıkıcı sihir atışları yapabilen Shurima işi büyülü eldivenine güveniyor. Eğer Ezreal yakınlardaysa bela da hemen arkasından gelecektir. Ya da önünden. Muhtemelen her yerden.

  • ROL: NİŞANCI / BÜYÜCÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Ezreal Yetenekleri

LoL Wild Rift - Ezreal Yetenekleri
LoL Wild Rift – Ezreal Yetenekleri

LoL Wild Rift Ezreal Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Ezreal ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: BÜYÜ GÜCÜ YÜKSELİŞİ

Ezreal her yetenek isabet ettirdiğinde 4 defaya kadar birikecek şekilde saldırı hızı artışı kazanır.

1: GİZEMLİ ATIŞ

Ezreal bir rakip birime isabet etmesi halinde bütün bekleme sürelerini düşük miktarda azaltan ve hasar veren bir enerji oku atar.

2: ÖZÜT AKIŞI

Ezreal, isabet ettiği ilk şampiyon veya harita hedefine yapışan bir küre fırlatır. Eğer Ezreal kürenin etkisi altındaki bir rakibe saldırırsa, küre patlayarak hasar verir.

3: SİHİR GEÇİŞİ

Ezreal yakınındaki bir hedef konuma ışınlanır ve ateşlediği güdümlü ışınla en yakındaki rakip birime saldırır. Özüt Akışı etkisi altındaki rakiplere öncelik verir.

ULTİ: İSABET DALGASI

Ezreal güç toplar ve deşip geçtiği her bir rakibe yüksek miktarda hasar veren kuvvetli bir enerji dalgası gönderir (dalga, minyon ve destansı olmayan canavarlara daha az hasar verir).

LoL Wild Rift – Ezreal Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Ezreal Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Ezreal Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Ezreal Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. DAHİ KÂŞİF, EZREAL
  2. KAZANOVA EZREAL
  3. BUZUL EZREAL

LoL Wild Rift – Ezreal Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Ezreal Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz.

League of Legends: Wild Rift – Ezreal ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.