LoL Wild Rift – Fizz Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Fizz Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Fizz ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Fizz isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Fizz Hikayesi

Fizz, Bilgewater çevresindeki resiflerde yaşayan amfibi bir yordle. Arada sırada batıl inançlı kaptanların denize bıraktığı adakları bulup getirse de en gedikli denizciler bile onunla ters düşmemeleri gerektiğini, onun hilebaz karakterini hafife alanların başına gelenlerin hikâyelerini biliyor. Sık sık kaprisli bir okyanus ruhuyla karıştırılan Fizz, görünüşe bakılırsa derinliklerdeki devasa etçil canavarlara hükmedebiliyor ve dost, düşman demeden önüne gelenin kafasını karıştırmaktan zevk alıyor.

  • ROL: SUİKASTÇI / BÜYÜCÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Fizz Yetenekleri

LoL Wild Rift - Fizz Yetenekleri
LoL Wild Rift – Fizz Yetenekleri

LoL Wild Rift Fizz Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Fizz ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: DENİZTAŞI ZIPKIN

Fizz’in saldırıları zamanla fazladan hasar verir.

1: ZIPKIN SALDIRISI

Fizz atılarak hedefini deşip geçerken büyü hasarı verir ve ona isabet etkilerini uygular.

2: HIRPALAYAN DALGA

Fizz’in bir sonraki saldırısını ilave hasar verecek şekilde güçlendirir ve bir birimi katletmek Hırpalayan Dalga’nın bekleme süresini azaltır. İlave saldırılar daha fazla hasar verir.

3: OYUNBAZ / DÜZENBAZ

Fizz havaya sıçrar ve zarafetle zıpkınının üstüne konarak hedef alınamaz hale gelir. Fizz bunun ardından zemine darbe indirmeyi ya da tekrar sıçrayarak sert bir iniş yapmayı seçebilir.

ULTİ: DENİZİN DİŞLERİ

Fizz’in hedef yönde attığı balık, kendisine temas eden herhangi bir şampiyona yapışarak hedefi yavaşlatır. Kısa bir gecikmenin ardından zeminden fırlayan bir köpekbalığı hedefi havaya, onun yakınındaki rakipleriyse yana savurur. İsabet alan bütün rakipler büyü hasarı alarak yavaşlar.

LoL Wild Rift – Fizz Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Fizz Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Fizz Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Fizz Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. DALGALARIN DÜMENCİSİ, FIZZ
  2. SÜPER GALAKSİ FIZZ
  3. HİÇLİK’TEN GELEN FIZZ

LoL Wild Rift – Fizz Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Fizz Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Fizz – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Fizz ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.