LoL Wild Rift – Garen Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Garen Yetenekleri, Rehberi


LoL Wild Rift Garen
ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Garenisimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Garen Hikayesi

Soylu ve gururlu bir savaşçı olan Garen, Yılmaz Öncülerin bir üyesi olarak savaş veriyor. O, dostları tarafından sevilen ve düşmanları tarafından saygı duyulan biri; Demacia ve ideallerini korumakla görevli Crownguard ailesine mensup olmasının da bunda etkisi büyük. Büyüye dayanıklı zırhı ve güçlü kılıcıyla Garen, doğrulukla yoğrulmuş gerçek bir çelik fırtınası halinde büyücü ve sihirbazlara meydan okumaya hazır.

  • ROL: DÖVÜŞÇÜ / TANK
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Garen Yetenekleri

LoL Wild Rift - Garen Yetenekleri
LoL Wild Rift – Garen Yetenekleri

LoL Wild Rift Garen Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Garen ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: METANET

Garen bir süre hasar görmez veya rakiplerin yeteneklerinden isabet almazsa, her saniye toplam canının yüzdelik bir kısmını geri kazanır.

1: AMANSIZ HÜCUM

Garen hareket hızı artışı kazanır ve kendisini etkileyen tüm yavaşlatma etkilerinden kurtulur. Bir sonraki saldırısı rakibinin hayati bir organına denk gelerek ilave hasar verir ve onu susturur.

2: CESARET

Garen kısa süreliğine aldığı hasarı azaltır ve kitle kontrolü etkilerine karşı ilave direnç kazanır.

3: YARGI

Garen kılıcını hızla çevirerek yakınındaki rakiplere fiziksel hasar verir. Kılıç kasırgası, uç tarafından isabet alan rakiplere kritik vuruş yapar.

ULTİ: DEMACİA’NIN ADALETİ

Garen bir rakip şampiyonu infaz etmek için Demacia’dan güç alarak hedefinin etrafındaki alana hasar verir.

LoL Wild Rift – Garen Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Garen Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Garen Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Garen Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. DEMACIA’NIN KUDRETİ, GAREN
  2. DEHŞET ŞÖVALYESİ GAREN
  3. ASİ DENİZCİ GAREN

LoL Wild Rift – Garen Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Garen Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Garen – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Garen ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.