e
sv

LoL Wild Rift – Gragas Yetenekleri, Rehberi

992 Okunma — 12 Aralık 2020 18:56
LoL Wild Rift - Gragas Yetenekleri, Rehberi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

LoL Wild Rift Gragas ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Gragas isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Gragas Hikayesi

Neşesi azametiyle yarışan Gragas, mükemmel birayı arayan, kavgacı bir harman ustası. Bilinmeyen diyarlardan kalkıp gelmiş ve şimdilerde Freljord’un el değmemiş steplerinde nadir malzemeler ararken bir yandan da her geçtiği yerde yeni tarifler deniyor. Genellikle küfelik halde, saman alevi gibi parlayan öfkesiyle başlattığı dillere destan kavgalar, sabaha süren şenlikler ve geniş çaplı maddi hasarlarla son buluyor. Gragas’ın gelişi, sırasıyla cümbüş ve yıkımın habercisi olarak anılıyor.

 • ROL: TANK / BÜYÜCÜ
 • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Gragas Yetenekleri

LoL Wild Rift - Gragas Yetenekleri
LoL Wild Rift – Gragas Yetenekleri

LoL Wild Rift Gragas Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Gragas ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİFİÇELİM GÜZELLEŞELİM

Gragas yetenek kullanırken düzenli aralıklarla iyileşir.

1: FIÇI YUVARLA

Gragas fıçısını belli bir konuma yuvarlar; fıçı etkinleştirilerek patlatılabileceği gibi, 3 saniye sonra kendi kendine de patlayabilir. Patlamaya maruz kalan rakiplerin hareket hızı azalır.

2: AYYAŞ HİDDETİ

Gragas 1 saniyeliğine fıçısından içki içerek boğazını ıslatır. İçmeyi bitirdiğinde kazandığı sarhoş gücüyle bir sonraki normal saldırısında yakınındaki bütün rakiplere büyü hasarı verirken, aldığı hasar azalır.

3: VÜCUT DARBESİ

Gragas belli bir konuma hücum ederek karşılaştığı ilk rakip birime çarpar ve yakınındaki bütün rakip birimlere hasar verir ve onları sersemletir.

ULTİ: PATLAYAN FIÇI

Gragas fıçısını belli bir alana savurur. Fıçının patlama alanı içinde kalan rakiplere hasar vererek onları geri savurur.

LoL Wild Rift – Gragas Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Gragas Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Gragas Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Gragas Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

 1.  KAVGACI AYYAŞ, GRAGAS
 2. VANDAL GRAGAS
 3. FIÇI KIRAN GRAGAS

LoL Wild Rift – Gragas Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Gragas Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Gragas – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Gragas ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

LoL Wild Rift – Gragas Yetenekleri, Rehberi