LoL Wild Rift – Graves Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Graves Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Graves ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Graves isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Graves Hikayesi

Malcolm Graves ziyaret ettiği her şehrin ve imparatorluğun güvenlik güçleri tarafından aranan, tanınmış bir paralı asker, kumarbaz ve hırsız. Her an patlamaya hazır bir mizaca sahip olsa da sıkı bir kanun kaçağı onuruna sahip ve bunu sık sık çift namlulu tüfeği Kader ile ayakta tutuyor. Son yıllarda Twisted Fate’le aralarındaki sorunlu ortaklığın tatlıya bağlanmasının ardından ikili, Bilgewater’ın çalkantılı suç dünyasında bir kez daha başarı yakaladı.

  • ROL: NİŞANCI / DÖVÜŞÇÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Graves Yetenekleri

LoL Wild Rift - Graves Yetenekleri
LoL Wild Rift – Graves Yetenekleri

LoL Wild Rift Graves Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Graves ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: YENİ KADER

Graves’in tüfeği özgün niteliklere sahiptir. Cephanesi bitince Graves tüfeğini yeniden doldurmak zorunda kalır. Saldırılar birimleri deşip geçemeyen 4 mermi ateşler. Birden fazla mermiden isabet alan şampiyon dışındaki birimler geri savrulur.

1: YOLUN SONU

Graves 1,5 saniye sonra veya bir yüzey şekline çarparsa 0,25 saniye sonra infilak eden patlayıcı bir kovan ateşler.

2: SİS PERDESİ

Graves hedef alana sis bombası atarak görüş menzilini azaltan bir sis bulutu oluşturur. Bomba, patlama anında isabet ettiği rakiplere büyü hasarı verir ve bu rakiplerin hareket hızını kısa süreliğine azaltır.

3: HIZLI TETİK

Graves ileri atılarak birkaç saniyeliğine zırh artışı kazanır. Graves rakip şampiyonlardan birine doğru atılırsa, iki Gerçek Hırs yükü kazanır. Rakiplere normal saldırı isabet ettirdiğinde bu yeteneğin bekleme süresi azalır ve direnç artışı yenilenir.

ULTİ: PARÇA TESİRİ

Graves isabet ettiği ilk şampiyona ağır hasar veren ve şiddetiyle kendisini geri savuran patlayıcı bir fişek ateşler. Fişek bir şampiyona isabet ettikten ya da azami menziline ulaştıktan sonra patlayarak koni şeklinde bir alana hasar verir.

LoL Wild Rift – Graves Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Graves Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Graves Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Graves Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. KANUN KAÇAĞI, GRAVES
  2. SUÇ ŞEHRİ GRAVES
  3. PRAETORIAN GRAVES

LoL Wild Rift – Graves Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Graves Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Graves – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Graves ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

18
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.