LoL Wild Rift Hangi Telefonlarla Uyumlu?

LoL Wild Rift Hangi Telefonlarla Uyumlu? tüm Android ve İOS cihazları açıklıyoruz. Samsung, Huawei, Xiaomi, iPhone gibi cihazları ve modellerini öğrenin. Google Play Store ve İOS Apple App Store gibi uygulama mağazaları üzerinden League of Legends Wild Rift oyununu indirebilirsiniz. Mobil oyun sektörünün gelişmesiyle birlikte artık çoğu oyun yüksek sistem gereksinimleri istemeye başladı. Günümüz büyük ve popüler mobil oyunlarını oynamak için iyi bir telefonumuzun olması gerekiyor. LoL Wild Rift Hangi Telefonlarla Uyumlu? sorusunu soran oyuncularda bu gerçeği bildikleri için önceden kendi cihazları ile karşılaştırmak istiyorlar.

İlginizi Çekebilir: LoL Wild Rift Kapalı Beta Hangi Ülkelerde Çıktı?

League of Legends: Wild Rift Hangi Telefonlarla Uyumlu?

League of Legends: Wild Rift Hangi Telefonlarla Uyumlu? sorusu çok fazla soruluyor fakat size bir bir model vermek bu konuda doğru olmayacaktır. Riot Games bu sorunun cevabını oyunu duyurduktan bir süre sonra vermişti. Unutanlar için tekrar hatırlatalım.

Reklam Alanı
League of Legends: Wild Rift Hangi Telefonlarla Uyumlu?
League of Legends: Wild Rift Hangi Telefonlarla Uyumlu?

LoL Wild Rift oyununu Android cihazlar Samsung A7 cihazınıza eş değer özellikler taşıyan telefonlar çalıştırabilir; 1GB RAM, Qualcomm Snapdragon 410 işlemci, Adreno 306 GPU. İOS cihazlarda ise iPhone 5 ve üzeri telefonlar oyunu çalıştıracaktır.

LoL Wild Rift Hangi Telefonlarla Uyumlu? sorusunun cevabını güncellemeye devam edeceğiz. Kullandığınız telefonunuzun marka ve modelini yorum olarak yazarsanız çalıştırıp çalıştıramayacağını size söyleyebiliriz.

Reklam Alanı
4
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.