LoL Wild Rift – Jax Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Jax Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Jax ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Jax isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Jax Hikayesi

Özgün silahlardaki ustalığına ve sivri diline kimselerin yaklaşamadığı Jax, Icathia’nın bilinen son silah ustası. Memleketi, Hiçlik’i serbest bırakarak kendi gururunun kurbanı olduktan sonra Jax ve türü, ülkelerinden geriye kalanları korumaya yemin etti. Büyünün dünyada yükselmesiyle birlikte tehdit bir kez daha uykusundan uyanırken Jax, Icathia’nın son ışığıyla Valoran’da dolaşıyor ve yanında durabilecek kadar güçlü birini bulma umuduyla karşısına çıkan savaşçıları sınıyor.

  • ROL: DÖVÜŞÇÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Jax Yetenekleri

LoL Wild Rift - Jax Yetenekleri
LoL Wild Rift – Jax Yetenekleri

LoL Wild Rift Jax Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Jax ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: AMANSIZ SALDIRI

Jax’in arka arkaya yaptığı normal saldırıları, saldırı hızını devamlı olarak arttırır.

1: SIÇRAMA SALDIRISI

Jax bir birime doğru sıçrar. Birim bir rakipse, silahıyla darbe indirir.

2: GÜÇLENDİR

Jax silahını enerjiyle yükler ve bir sonraki saldırısının fazladan hasar vermesini sağlar.

3: KARŞI SALDIRI

Jax’in savaştaki hüneri, kısa süreliğine gelen tüm fiziksel saldırılardan sıyrılmasını ve ardından hızla karşı saldırıya geçerek çevresindeki bütün rakipleri sersemletmesini sağlar.

ULTİ: BÜYÜK USTANIN KUDRETİ

Peş peşe gerçekleştirilen her üçüncü saldırı fazladan büyü hasarı verir. Ayrıca Jax bu yeteneği kullandığında azmini pekiştirerek büyü direncini ve zırhını kısa süreliğine arttırabilir.

LoL Wild Rift – Jax Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Jax Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Jax Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Jax Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. SİLAH USTASI, JAX
  2. YÜCE ASA JAX
  3. OLTALI JAX

LoL Wild Rift – Jax Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Jax Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Jax – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Jax ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

22
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.