LoL Wild Rift – Jhin Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Jhin Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Jhin ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Jhin isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Jhin Hikayesi

Jhin cinayetin sanat olduğuna inanan, titiz mi titiz, cani bir psikopat. Bir zamanlar Ionia hapishanelerinde çürürken bir anda Ionia’yı yöneten meclisteki karanlık odaklar tarafından serbest bırakılan bu seri katil, şimdilerde kendisini serbest bırakan entrikacılar için suikastlar düzenliyor. Silahına adeta bir fırça gözüyle bakan Jhin, ortaya çıkardığı sanatsal vahşet eserleriyle hem kurbanlarının hem de bu eserleri görenlerin yüreklerine korku salıyor. Tüyler ürperten tiyatrosunu sergilemekten vahşi bir zevk alan Jhin, gelmiş geçmiş en güçlü mesajı vermek için ideal bir tetikçi. Bu mesaj ne mi? Dehşet elbette.

  • ROL: NİŞANCI / BÜYÜCÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Jhin Yetenekleri

LoL Wild Rift - Jhin Yetenekleri
LoL Wild Rift – Jhin Yetenekleri

LoL Wild Rift Jhin Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Jhin ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİFSUFLÖR

Jhin’in Suflör adlı silahı olağanüstü hasar vermek için tasarlanmış, hassas bir araçtır. Sabit bir hızla atış yapar ve haznesinde sadece dört mermi taşır. Jhin, karanlık büyüyle donattığı dördüncü merminin kritik vuruş yapmasını ve ilave infaz hasarı vermesini sağlar. Suflör her kritik vuruş yaptığında Jhin’e ilham vererek kısa bir süre ilave hareket hızı kazandırır.

1: İLHAM ATEŞİ

Jhin rakibine büyülü bir fişek atar. Fişek en fazla dört hedefe isabet eder ve verdiği hasar katlettiği her hedef başına artar.

2: TRAJEDİ

Jhin muazzam menzile sahip bir atış yapar. Atışı minyon ve canavarları deşip geçse de isabet ettiği ilk şampiyonda durur. Kısa süre önce Jhin’in takım arkadaşlarının saldırısına uğrayan, Nilüfer Kapanlarına yakalanan veya Jhin’den hasar alan hedefler sabitlenir.

3: ESARET ÇİÇEĞİ

Jhin üzerine basıldığında filizlenen, görünmez bir Nilüfer Kapanı kurar. Filizlenen kapan yakınındaki rakipleri yavaşlatır, ardından keskin taçyaprakları saçarak patlar ve hasar verir. Jhin bir rakip şampiyonu katlettiğinde, rakibin katledildiği yerde bir nilüfer kapanı filizlenir.

ULTİ: SON PERDE

Jhin yoğunlaşarak Suflör’ü omuzdan ateşlenen bir mega topa dönüştürür. Suflör bu haliyle olağanüstü menzile sahip dört süper atış yapabilir. Süper atışlar, minyon ve canavarları deşip geçse de isabet ettikleri ilk şampiyonda durur. Suflör, isabet alan rakipleri sakatlar ve onların yavaşlayarak infaz hasarı almalarını sağlar. Mükemmel hazırlanan, dillere destan bir güçle bezeli 4. atışın kritik vuruş yapması garantidir.

LoL Wild Rift – Jhin Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Jhin Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Jhin Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Jhin Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. VİRTÜÖZ, JHIN
  2. VAHŞİ BATILI JHIN
  3. KOZMİK KARANLIK JHIN

LoL Wild Rift – Jhin Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Jhin Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Jhin – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Jhin ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.